To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Wydział Grafiki - Fotografia - Kilka pytań :)

paluszek - Sob Cze 09, 2012 2:05 pm

Również chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o studiach w Opavie...
szisza123 - Pon Cze 25, 2012 1:57 pm

Chyba już wszyscy co mieli się dostać to się dostali i nikt nie odpisuje :)
boddekk - Śro Mar 23, 2016 6:28 pm

Jeśli szukacie dobrego studia fotograficznego w Krakowie to osobiście polecam, studio fotograficzne w krakowie w niezłej cenie, na ulicy studenckiej, praktycznie w centrum Krakowa !
Artystka - Nie Lis 13, 2016 11:18 am

To z pewnością jeden z ciekawszych kierunków jaki można obrać. Mnie przykładowo zainteresowała w ostatnim czasie fotografia dziecięca i zastanawiam się, czy nie pójść w tym kierunku. Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem byłoby udanie się na samym początku na jakiś kurs, na którym doświadczeni fotografowie wyjaśnią mi tajniki tej sztuki :smile:
Bandana - Sob Wrz 30, 2017 9:15 pm

Fotografia niewątpliwie jest niezwykle ciekawą dziedziną. Amatorom z trudem wychodzą pierwsze kadry, kiedy profesjonaliści są w stanie zachwycić nam dziełami, o jakich nikomu się nie śniło. Tylko najlepsi w swoim fachu wykonują profesjonalne portrety ukazujące prawdziwe emocje. Chciałabym kiedyś posiąść takie właśnie umiejętności.
frost - Czw Paź 11, 2018 1:25 pm
Temat postu: to fajne że lubisz dobrą fotografię
Jednak muszę Cię zmartwić. Fotograf który zajmuje się zdjęciami artystycznymi albo jest naprawdę wybitny albo głoduje. Polecam zainteresować się fotografią reklamową. Tu też można sobie poszaleć artystycznie a jednocześnie jest z tego chleb. Jednak aby robić skuteczne zdjęcia reklamowe trzeb co nieco wiedzieć. Zobacz tu przeczytasz co to jest fotografia reklamowa: Co to jest fotografia reklamowa?

a tutaj zobacz jakie zdjęcia możesz robić bo pojęcie fotografii reklamowej jest bardzo szerokie:
Zobacz jakie są rodzaje fotografii reklamowej

Mam nadzieję, że uda Ci się połączyć pasję z zarabianiem pieniążków. :)

Co do szkoły to na ASP faktycznie nie ma takiego kierunku ale są prywatne szkoły artystyczne które nadążają za zmieniającym się światem. np w Łodzi w Warszawie

Pozdrawiam

janex393 - Wto Paź 16, 2018 11:55 am

A może warto rozeznać się w tym temacie wśród znajomych? Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.
Karol099 - Czw Paź 25, 2018 3:02 pm

Niezbyt mam wiedzę i doświadczenie w tym temacie. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.