To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Wydział Konserwacji Dzieł Sztuki - Rekrutacja 2011

Anonymous - Sob Cze 25, 2011 9:27 am

Czy ktos z Was orientuje sie jak ma sie sprawa ze zwolnieniem z jednego z pytan na egzaminie teoretycznym, jesli napisalo sie mature z historii sztuki na poziomie rozszerzonym? Nie moge wyszukac tej informacji.
Anonymous - Sob Cze 25, 2011 1:21 pm

Wczoraj gdzieś na forum wyczytałam, że nie jest się zwolnionym. A szkoda:)
Anonymous - Sob Cze 25, 2011 2:13 pm

a ja z kolei gdzies na forum wyczytalam jakis czas temu, ze jest taka mozliwosc:p informacje mialy byc gdzies na stronie asp. a poniedzialek juz tuz tuz! jest stres?;)
Anonymous - Sob Cze 25, 2011 4:13 pm

Raczej wątpię, by tak było, bo przecież wyniki matur są dopiero po ustnym egzaminie, czyli tak na dobrą sprawę, to wtedy jeszcze nie wiemy, czy zdaliśmy historię sztuki :P Oczywiście opcji nie zdania w ogóle nie biorę pod uwagę, ale chyba nie mieliby podstawy do zwolnienia nas z części egzaminu po prostu:)
Stres jest ciągle;)

Anonymous - Sob Cze 25, 2011 10:45 pm

Mature zdawalam z tamtym roku, takze wyniki znam:D Dziwne w takim razie, ze takie plotki kraza, o tym zwolnieniu.
Anonymous - Sob Cze 25, 2011 11:01 pm

Przepraszam w takim razie, nie wzięłam tego pod uwagę:)
Ale faktycznie fajna sprawa byłaby z takim zwolnieniem, więc mam nadzieję, że coś w tych plotkach jest jednak prawdy:)

Anonymous - Pią Lip 01, 2011 7:27 pm

teoretyczny zdaje sie bez wzgelu na to, czy zdawaliscie egzamin z hist. sztuki czy nie. Po prostu zadaja wam troszke inne pytania, ale i tak na wszystko sie przygotujcie :)
Anonymous - Pią Lip 01, 2011 7:58 pm

oj, ze wszystkiego, to prawda;) już po wszystkim, jak tam ludzie nastroje w oczekiwaniu na wyniki?
Anonymous - Pią Lip 08, 2011 12:22 pm

Nastroje były burzowe, ale to już się skończyło - jestem studentką konserwacji zabytków :)
Anonymous - Pią Lip 08, 2011 9:20 pm

chyba sztuki...?
Anonymous - Sob Lip 09, 2011 12:03 pm

uhhh ja również ;)