To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Design - your future bottle organizowany przez heineken

majk - Nie Lut 03, 2013 9:53 pm
Temat postu: your future bottle organizowany przez heineken
Znalazłem w klubie ulotkę odnośnie tego konkursu o nazwie 'yourfuturebottle' i mnie zaciekawiło. Zaglądał ktoś, czy może bierze udział w tym konkursie organizowanym przez heineken? Tydzień w Mediolanie to byłoby coś...
kmroz22 - Czw Lut 14, 2013 10:56 am

Też widziałam ta ulotkę i zainteresowałam się konkursem, znalazłam więcej informacji na stronie yourfuturebottle.com
Przeglądałam już projekty innych na https://apps.facebook.com/heineken_ltded/ i powiem, że konkurencja jest spora, ale wystarczy umieć posługiwać się odpowiednimi programami i trochę wyobraźni. Zresztą zawsze warto spróbować ;) Z tego co widziałam to w jury są same znane osoby.
Trzymam kciuki żeby ktoś od nas z Polski zakwalifikował się do pierwszej 30 :)

blue - Śro Lut 20, 2013 6:21 pm

W jury będą Evan Orensten Mark Dytham Mark van Iterson -ostro!
Gabriello77 - Pon Kwi 01, 2013 2:41 pm

A widzieliście projekty na stronie, finalowa 30 juz wybrana. Mi podoba się np. ta butelka Nathalie Gerner. Austriacki projekt , troche zimny ale mi naprawde przypadl do gustu. Konkurencja spora, z Polski zaangażował się nawet Tomek Rygalik więc ranga wydarzenia napewno duża. Z chęcią zobaczę zwycięski prjekt a to już w w kwietniu.
joni93 - Sob Lis 15, 2014 9:05 pm
Temat postu: Re: CPCastellbisbal 2012-2013 Roller Hockey Elite
Mi podoba się np. ta butelka Nathalie Gerner. Austriacki projekt , troche zimny ale mi naprawde przypadl do gustu. Konkurencja spora, z Polski zaangażował się nawet Tomek Rygalik więc ranga wydarzenia napewno duża.