Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ptah
Wto Sie 14, 2007 4:52 pm
Egzamin - grafika
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Nie Cze 24, 2012 2:15 pm   

A na jakich formatach te szkice (malarskie i rysunkowe)?

Gość

Wysłany: Nie Cze 24, 2012 3:03 pm   

nie wiem jakie to ma znaczenie, ale bodaj malarkie a4 a rysunkowe minimum a4

m.
Gość
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 1:43 pm   

pytanie: przeszłam do 3 etapu ale nic dokładnie nie jest podane o której godzinie mam się na niego stawić. ani żadnych komunikatów indywidualnych ani nic. nie wiem ktoś może kiedy one mogą się pojawić?

Gość

Wysłany: Sob Lip 07, 2012 2:12 pm   

hey, dużo było odpowiedzi apropo egzaminu I stopnia i prac jakie mają znaleźć się w teczce a jak wygląda to na egzaminie na II stopień? Co powinno się znaleźć w teczce ? czy jakieś szkice też czy "dojrzalsze" prace i konkretne projekty ?
dzięki za odp
pozdrawiam ;)

psaw

Wysłany: Sob Mar 02, 2013 3:51 pm   

Witam

Chciałam zadać pytanie a propos etapu prezentacji własnych prac. Chodzi mi o zrealizowane przeze mnie animacje- zarówno całe jaki i krótkie, paro-sekundowe próby (ewentualnie krótką formę filmową- 2 minuty). Czy mogę je zaprezentować i zabrać komputer na egzamin?
Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

bozena

Wysłany: Wto Mar 12, 2013 2:51 pm   

Pytałam na Wydziale Grafiki - możesz przynieść własny laptop i pokazać film.

aleksandra_k

Wysłany: Nie Mar 17, 2013 10:53 am   

Na egzaminie z malarstwa będzie model czy martwa? kiedy będzie można uzyskać taką informację?

gaba

Wysłany: Sob Kwi 13, 2013 11:22 pm   

generalnie to na egzaminie ;P ale zwykle jest chyba model, studenci (przynajmniej pierwszy i drugi rok) malują i rysują tylko modeli, martwych natur w ogóle. Dwa lata temu nie było na egzaminie w ogóle martwych natur, nie wiem co było rok temu.
aleksandra_k napisał/a:
Na egzaminie z malarstwa będzie model czy martwa? kiedy będzie można uzyskać taką informację?

BK

Wysłany: Czw Maj 02, 2013 11:52 pm   

Studenci pierwszego roku malują martwe natury, tak samo jak i modeli...

Daiana

Wysłany: Wto Maj 21, 2013 6:25 pm   

Cześć!
Jestem obecnie studentką I roku wnętrz (czyli również na Humberta;) i zorientowałam się (tak, po roku), że to jednak nie dla mnie. Zawsze kręciła mnie grafika więc postanowiłam spróbować swoich sił w tym roku. Niestety obudziłam się dopiero teraz - jestem na studiach niestacjonarnych więc chciałam zdawać na dzienne ale z racji, że nie mam 5 z przedmiotu kierunkowego nie chcę powtarzać I roku jeżeli bym się dostała. Tak więc grafika. Jest już za późno na konsultacje, ale może orientujecie się czy jest na wydziale jakiś przyjazny profesor, który mógłby ewentualnie rzucić okiem na moje prace?
Chciałabym się też dowiedzieć, w razie czego, jak wygląda na waszym wydziale sytuacja studentów niestacjonarnych? My np mamy mniej godzin zajęć przez co ciężko bywa ze zrobieniem wszystkich projektów na czas, dali nam gorszy program do grafiki itp. po prostu gorzej na tym wychodzimy.
Dzięki z góry za odpowiedzi:)

ew_a

Wysłany: Śro Maj 29, 2013 11:50 pm   

Witam,
czy z perspektywy możliwości pójścia na grafikę, ktoś widział by siebie na formach przemysłowych? Tak? Nie? Dlaczego? :arrow: :?: :idea: :!:

ew_a

Wysłany: Czw Maj 30, 2013 9:25 am   

Wybieram pomiędzy tymi kierunkami, dlatego pytam :)

Ptah 
Dawniej Rasputin

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 6:13 pm   

Ja skończyłem grafikę... i jakbym miał wybrać drugi kierunek to byłyby to formy.
Wydaje mi się że Formy są lepiej zarządzane... lepiej zorganizowane.
Jeśli ktoś chce projektować graficznie to formy mogą być równie dobre dla niego (dla niektórych lepsze) niż grafika.

ellerin

Wysłany: Pią Cze 07, 2013 10:19 am   

Hej, mam pytanie odnośnie I etapu egzaminów na grafikę, czyli teczki:

Czy prace rozkłada się samemu, czy komisja sama przegląda teczkę? Słyszałam, że w Warszawie komisji zostawia się swoje prace "na kupie" i oni sami przeglądają to sobie jak chcą. Jak jest tutaj?

BK

Wysłany: Pią Cze 14, 2013 3:15 pm   

1. Czasem ktoś pomaga, możesz poprosić kogoś z kolejki, żeby Ci pomógł, ale ja dałam sobie radę sama i jeszcze się nasiedziałam zanim się komisja pojawiła.
2.Jesteś przy przeglądzie, odpowiadasz na pytania dotyczące prac czasem, potem wychodzisz a oni się naradzają.

Odpowiedz do tematu