Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy teczka może zawierać............
Autor Wiadomość
kasiia
Gość
Wysłany: Pią Cze 05, 2009 5:01 pm   

słuchajcie, a jak nakleję np. 4 niewielkie prace "z jednej serii" to liczy się jako jedna praca?
aha, no i czy każdą z osobna mam podpisać i datować? i gdzie?

Gość

Wysłany: Nie Cze 14, 2009 3:14 pm   

z tego co ja wiem a liczba prac jest przybliżona szkoce naklejone na bristol liczą sie jako jedna praca

datowanie też neiejst jakoś supe przestszegane byle bys wiedział kidy ktura praca powstała mniejwiecej

damroka17 

Wysłany: Sob Maj 22, 2010 11:25 am   

Czytałam, że do teczki nie powinno się wkładać rysunku aktu i prac abstrakcyjnych. Mile widziane tzw. kroki (duuużo;)).

damroka17 

Wysłany: Sob Maj 22, 2010 11:28 am   

Datować należy wszystkie prace. Na wszelki wypadek zrób może więcej niż mniej:)

sasa999

Wysłany: Sob Cze 01, 2013 4:57 pm   

Witam. Mam pilne pytanie odnośnie teczki. Czy jeśli praca jest narysowana ołówkiem lub kredkami oraz farbami (takie mieszanie technik) brana jest pod uwagę jako rysunek czy malarstwo? A może to dyskwalifikuje mnie? Mam kilka takich prac i nie wiem czy mogę je włożyć do teczki...
Bardzo proszę o szybką odpowiedz bo niebawem egzamin...

Ali22

Wysłany: Sob Cze 01, 2013 5:52 pm   

Witaj.Sądzę , że to czy rysunek, czy malarstwo można ocenić po tym w jaki sposób wykonałaś te prace.Nie widzę ich, a więc nie wiem do jakiej kategorii można je zakwalifikować.Natomiast na pewno możesz je włożyć do teczki, techniki mieszane są chyba mile widziane:) Ja, również jestem kandydatką, także może wypowie się ktoś z uczelni...

sasa999

Wysłany: Sob Cze 01, 2013 6:16 pm   

Dzięki wielkie za odpowiedź. W moim przypadku zależy, w jednych ewidentnie widać, że rysowane jedynie tło farbami. Jeśli jest 10 prac malarskich to mogą być różnego formatu np. kilka A3, reszta 70 x 60 itp.? Czy tylko te duże? Wiem, że kilka prac na brystolu jest brane jako jedno, stąd moje pytanie czy dane osobno prace A3 będą liczone?

PS Można umieścić także fotografie w teczce?

Ali22

Wysłany: Sob Cze 01, 2013 9:49 pm   

Nie jestem kompetentna aby udzielić dobrej odpowiedzi na to pytanie.Wydaje mi się że nikt dokładnie nie będzie sprawdzał ilości prac, ale jakość, różnorodność itp. Więc możesz złożyć plansze tematyczne z tych mniejszych lub jak wolisz zaprezentować je osobno, to raczej też ręki Ci nikt nie urwie:) Dobrze chyba też jest mieć trochę prac w formacie 100*70...
Z tego co mi wiadomo fotografie można włożyć do teczki (rozumiem to jako dokumentację innych działań artystycznych).Sama bynajmniej mam :smile:

Odpowiedz do tematu