Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs na LOGO firmy
Autor Wiadomość
FE

Wysłany: Nie Cze 02, 2013 2:56 pm   Konkurs na LOGO firmy

Witam!

W związku iż ruszam ze swoim nowym projektem, chciałbym ogłosić konkurs na logo mojego nowego przedsięwzięcia. Poniżej krótko opisze moje założenia.

Nazwa wiodąca: FIRST EVER

KOLORY: szary-czerwony, czarny-czerwony (każde logo musi być wykonane w tych dwóch wersjach kolorystycznych), ponadto możecie zaproponować swoje wersje kolorystyczne. Cała idea loga, napisów, powinna być połączeniem sportu i elegancji. Chciałbym poprzez logo pokazać dynamikę, elegancję a zarazem prostotę marki. Generalnie wszystko kręci się wokół sportu, pokonywania swoich słabości i dążenia do perfekcji.

Za każdy pomysł płacę oddzielnie:

Logo: FIRST EVER - Połączenie samych liter F oraz E: może być przejście litery F w literę E - płatne 100zł
Logo: FIRST EVER - Dynamiczny a zarazem elegancki napis - płatne 100zł
Logo: 1 EVER - Połączenie cyfry 1 oraz napisu EVER - płatne 100zł
Logo: 1 - Logo samej cyfry 1: może być w liściu laurowym itp. Liczę na Waszą kreatywność. Ma to być symbol zwycięstwa - płatne 100zł
Logo: Wasza inicjatywa i Wasza kreatywność . Wasz sposób na logo FIRST EVER - płatne 100zł

Warunki: Projekty wysyłamy na adres @: j.ostapczuk@holmesplace.pl Konkurs kończy się 21.06.2013, ale zastrzegam sobie prawo do wcześniejszego zakończenia jeżeli dostanę projekty, które mnie bardzo zainteresują. W konkursie możesz startować zarówno do 1 (jednego) projektu jak i do 5 (pięciu) tylko napisz do jakiej kategorii przypisane jest dane logo. Po otrzymaniu projektu/ów, które bardzo mi się spodobają wysyłam @ zwrotnego w którym akceptuję dany projekt. Dodatkowo w załączniku wysyłam umowę przekazania praw autorskich danego projektu, którą podpisujesz i wysyłasz mi skan @ bądź pocztą. Pieniądze przelewam na konto w ciągu 3 dni od podpisania umowy.

bozena

Wysłany: Pią Sie 16, 2013 2:41 pm   

A ta stówka to przed opodatkowaniem czy po? :roll:
Może lepiej było ufundować nagrody książkowe - byłby mniejszy obciach.
Powodzenia

Odpowiedz do tematu