Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koła Naukowe. Ubiór, wygląd na egzaminach.
Autor Wiadomość
ona93 

Wysłany: Sob Sty 15, 2011 7:13 pm   Koła Naukowe. Ubiór, wygląd na egzaminach.

1.Czy na krakowskiej ASP istnieją jakieś koła naukowe?

2.Jak ubrać się na egzaminy? Wiadomo, że najlepiej ubrać się elegancko na czarno, biało. Ale czy jeśli ktoś ma styl typowo awangardowy, nonszalancki, kolorowy wyróżnia się z tłumu, nosi dready, czy inne odbierane dzisiaj przez społeczeństwo rzeczy, jako powszechne dziwactwo. Może zostać źle odebrany przez komisję? Jako dziwadło ? Pytanie dosyć dziwne, ale czytałam tutaj, że szkoła jest liberalna, opiera się na tradycji. A więc może lepiej nie ryzykować i pozostać ''szarym'', czy jest możliwość, że kiedy będziemy wyglądać inaczej niż wszyscy zostaniemy zapamiętani w pozytywnym sensie ?

Gość

Wysłany: Sob Sty 15, 2011 11:48 pm   

Cytat:
jest liberalna, opiera się na tradycji. A więc może lepiej nie ryzykować i pozostać ''szarym'',

dobre :)
ubierz się tak jak na codzień, to nie ślub czy żadna uroczystość, trzeba byc soba :D

bozena

Wysłany: Nie Sty 16, 2011 7:12 pm   

A ja uważam, że to jednak nie jest zwykły dzień. Coś jednak od tego dnia zależy.
Strój powinien być "odpowiedni" (dużo się w tym słowie zmieści). Nie wiem na jaki wydział zdajesz - na pewno nikt nie oczekuje garnituru na egzamin praktyczny. Jeżeli czeka cię egzamin przed komisją - weź pod uwagę, że w komisji siedzą ludzie i nadmierne ekstrawagancje w stroju (np. za mała powierzchnia ubrania w stosunku do powierzchni ciała) odwrócą ich uwagę od tego co mówisz a to zwykle nie jest korzystne. Oryginalność w dobrym znaczeniu tego słowa zawsze jest OK. :mrgreen:

Gość

Wysłany: Sob Sty 22, 2011 6:08 pm   

niestaraj sie lepiej żeby zapamiętali twuj ubiur lepiej żeby zapamiętali twoje prace

Ilamor 

Wysłany: Sob Wrz 14, 2013 4:17 pm   

Wydaje mi się że tu należy zaprezentować "siebie", swój styl i fanaberie. wprawdzie jestem dopiero potencjalnym studentem, ale już na konsultacjach przekonałam się że na ASP doceniają jeśli ktoś nie boi się swojego zakręconego stylu. Byłam jedyną osobą ubraną prawie jak na rozpoczęcie roku szkolnego, więc przez profesora zostałam skwitowana jako "spokojna i ułożona". Wniosek- artystą wolno wszystko.
:razz:

oceana

Wysłany: Nie Paź 06, 2013 4:24 pm   

Na egzaminy zawsze chodziło się w garniturach, bo zawsze na Ciebie wtedy inaczej patrzyli ;)

pieknyolek

Wysłany: Pon Sie 12, 2019 9:02 am   

Serdecznie polecam ubrania dla chłopców

Odpowiedz do tematu