Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przykładowe prace
Autor Wiadomość
Nietykalna 

Wysłany: Śro Lut 12, 2014 4:25 pm   Przykładowe prace

Witam

Czytałam różne tematy o teczce. Najczęściej słyszałam, że ma zawierać akty i martwe natury, a preferowaną techniką jest węgiel i olej. Część osób pisała, aby unikać malowania kwiatów, zwierząt czy kopii obrazów itp. Natrafiałam też na posty, w których kandydaci opisywali, jak przyszli z reprodukcjami i zainteresowali nimi komisję. Wskazówek przeczytałam dużo, prac, które pozwoliły na dostanie się na studia widziałam niewiele. Jeśli ktoś byłby chętny mi pomóc, byłabym bardzo wdzięczna za możliwość obejrzenia dzieł, które pozwoliły na studiowanie konserwacji. Niekoniecznie w tym temacie, a prywatnie.

Pozdrawiam

bozena

Wysłany: Nie Lut 23, 2014 3:00 pm   

Na wszystkie kierunki przede wszystkim prace na DOBRYM POZIOMIE - temat jest wtedy drugorzędny. Zamiast oglądać prace innych kandydatów, lepiej oglądać prace dobrych artystów i samemu pracować. Jeżeli zaczynasz zupełnie od zera - przyda się przynajmniej kilka lekcji pod okiem kogoś doświadczonego.

Nietykalna 

Wysłany: Pon Lut 24, 2014 4:22 pm   

bozena napisał/a:
Na wszystkie kierunki przede wszystkim prace na DOBRYM POZIOMIE - temat jest wtedy drugorzędny. Zamiast oglądać prace innych kandydatów, lepiej oglądać prace dobrych artystów i samemu pracować. Jeżeli zaczynasz zupełnie od zera - przyda się przynajmniej kilka lekcji pod okiem kogoś doświadczonego.

Dziękuję za odpowiedź.
Chciałam ocenić swoje szanse. Uczęszczałam na półroczny kurs w zeszłym roku, w tym spędziłam kilka godzin u malarza. W domu też pracowałam. Nie wiem, czy to dużo. Nie wiem, czy to za mało... Nie wiem też, kiedy zaczyna się dobry poziom...

Odpowiedz do tematu