Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ptah
Wto Sie 14, 2007 3:52 pm
Egzamin - grafika
Autor Wiadomość
Daiana

Wysłany: Czw Lip 25, 2013 2:06 pm   

Czy odbędzie się drugi nabór na grafikę niestacjonarną?

AMR 

Wysłany: Pon Sty 06, 2014 9:43 pm   

Hej. Pewnie zagląda tu wiele osób zdających w tym roku na ASP:) Jak tam wasza teczka? Jak nastawienie? Ktoś podchodzi drugi raz?
Ja startuje po raz pierwszy, jestem dobrej myśli, choć teczka jeszcze niegotowa... Komuś się udało za pierwszym razem?

Wiewiór 

Wysłany: Sob Sty 11, 2014 5:24 pm   

Hej! Ja sie przygotowuję. Na razie to atmosfera radosnego oczekiwania i malowania. Później się to zmieni na stres:D Nie chcę myśleć za dużo na razie ;)

Ptah 
Dawniej Rasputin

Wysłany: Pon Sty 13, 2014 2:13 pm   

Sami się przygotowujecie czy chodzicie na jakiś kurs?

WiktoriaWeronik

Wysłany: Pon Sty 27, 2014 11:01 pm   

Czesc,

Ja startuje pierwszy raz... i szczerze powiedziawszy dopiero zaczynam tworzyć jakos moja teczke mam mnóstwo prac, ale nie są ona chyba za wysoko punktowane w teczce, typu graffiti czy jakies "schizowe" obrazy, na pewno to również dołączę jako część mnie,ale za prace typu martwa natura i przedstawienie warsztatu dopiero zaczynam, ciekawe czy zdąże, pewnie nie ze wszystkim... ale bądźmy dobrej myśli. Nie chodzę na żadne kursy, samouk, dostałam od znajomej jakiś kontakt to malarza, profesora warszawskiego i do niego się udam z jakas konsultacja.

Powodzenia wszystkim ;)

Wiewiór 

Wysłany: Śro Mar 19, 2014 1:55 pm   

Ptah ja chodze na kurs malarstwa do pracowni dwa razy w tyg plus na kola naukowe z rysunku na politechnice gdzie tez jest model, ktorego sie maluje/rysuje w zaleznosci od upodoban no i praca w domu, duze obrazy jak i szybkie szkice w roznych technikach. Troche prac projektowych jak plakaty, czy interpretacja slow. No i wybieram sie w przyszlym tyg na konsultacje. To chyba na razie tyle co moge zrobic :wink:

beatlejuice 
Adelina

Wysłany: Nie Mar 23, 2014 9:13 pm   

Cześć wszystkim! Ja też planuję zdawać na grafikę w tym roku i muszę powiedzieć, że bardzo się stresuję ale jednocześnie jestem podekscytowana! Teczkę kompletuję, mam dużo postaci, trochę mniej martwych natur, zostały mi jeszcze szkice. Ale myślałam o tym, by pokazać mój dyplom na zakończenie szkoły (w tym roku kończę liceum plastyczne), czy to by było odpowiednie?

Pozdrawiam! :)

Wiewiór 

Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 5:32 pm   

Moi drodzy, co tu tak ucichło? Nikt sie nie przygotowywuje? :P

Chodzicie może na otwarta akademię na ASP?

evvunja

Wysłany: Sob Kwi 26, 2014 8:20 pm   

Właśnie, coś mało wpisów ;p Też się wybieram, też pierwszy raz. Stres ogromny, ale on zwiększa motywację i możliwości pracy. Teczka prawie skompletowana. I oczywiście na kurs uczęszczam, do tej pory raz w tygodniu, a od maja codziennie będą zgrupowania. Pozdrawiam! :razz:

Wiewiór 

Wysłany: Wto Maj 06, 2014 10:04 am   

evvunja, z Krk jestes? :wink:

evvunja

Wysłany: Śro Maj 07, 2014 9:08 pm   

Wiewiór, nie, ale w sumie do Krakowa mam jakieś 150 km, więc nie tak znów daleko. A Ty? ;p

Wiewiór 

Wysłany: Śro Maj 14, 2014 10:26 am   

Evvunja a bedziesz gdzies chodzila na kurs? Nie, ja mieszkam od paru lat w Krakowie :)

evvunja

Wysłany: Czw Maj 15, 2014 9:41 am   

Wiewiór, na kurs chodzę, ale w mojej bliżej okolicy :)

Nemesis 

Wysłany: Śro Cze 11, 2014 9:05 pm   

Odnośnie przeglądu teczki:
Cytat:
Przy większych formatach (50x70cm)ograniczenie do 25 rysunków i 10 obrazów.

Do 25 rysunków max, czy muszę te 25 mieć?

okno_z_widokiem

Wysłany: Pią Cze 20, 2014 9:16 am   

czy można już w czasie weekendu spodziewać się wyników I etapu z rekrutacji na grafikę stacjonarną czy dopiero w poniedziałek?

Odpowiedz do tematu