Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Technikum
Autor Wiadomość
Mep

Wysłany: Pon Mar 17, 2014 12:45 pm   Technikum

Jestem uczniem technikum hotelarskiego, czy jest jakakolwiek możliwość że mógłbym zostać przyjęty na uczelnie? Proszę o dokładną i szczerą odpowiedź.

bozena

Wysłany: Wto Mar 18, 2014 6:46 pm   

Nie ma znaczenia jaką szkołę kończysz - ważne jak zdasz egzamin. Egzamin jest konkursowy - przyjmowane są osoby które zdały egzamin i na liście rankingowej zajęły odpowiednio wysokie miejsce (zmieściły się w limicie przyjęć).

Hergon_pl

Wysłany: Wto Mar 25, 2014 3:44 pm   

Dokładnie jak powyżej,wystarczy że masz zdaną maturę i przejdziesz egzaminy wewnętrzne przygotowane przez uczelnię. To czy bedzie to liceum czy technikum nie ma w zasadzie znaczenia.

adaanka

Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 2:12 pm   

O wąłsnei o to samo chciałem pytać chodż kończyłem Technikum Kolejowe ale jakoś cioągnie mnie od czegoś innego

Hergon_pl

Wysłany: Pon Maj 05, 2014 5:05 pm   

W takim razie nic nie stoi na przeszkodzie- próbuj swoich sił,to jakie technikum skończyłeś nie ma znaczenia jeśli zdałeś maturę. A chęci,determinacja,talent i praca- na pewno doprowadza Cię do sukcesu:)

linka 

Wysłany: Śro Cze 07, 2017 8:40 pm   

Najlepiej skończyć taką szkołę, gdzie są nowatorskie metody nauczania. W takich miejscach rozwija się kreatywność oraz wpływa na optymalny rozwój osobowości. Super rozwiązania, która pomaga dostać się i przetrwać na studiach.

olgoa 
olgoa

Wysłany: Wto Sie 08, 2017 12:13 pm   

Oczywiście, nie jest to żadną przeszkodą. Ja w swojej grupie miałam dwie takie osoby - jednak po hotelarskiej szkole, druga po szkole ekonomicznej.

Odpowiedz do tematu