Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Skuteczny trening na masę
Autor Wiadomość
fontein 

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 12:22 pm   Skuteczny trening na masę

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)
Czy jesteście w stanie doradzić mi jakieś sprawdzone treningi na masę dla zaawansowanych? Ja poszukuję właśnie tego typu porad, ale w Internecie jest tyle różnego rodzaju stron poświęconych tej tematyce, że niewątpliwie dość ciężko jest znaleźć jednoznaczną odpowiedzieć... Zastanawiam się właśnie w chwili obecnej czy na przykład coś z takiego czegoś byłoby ok https://www.trener.pl/tre...zaawansowanych/ Co o tym sądzicie? Czy te porady są Waszym zdaniem sprawdzone?

rutkowski0 

Wysłany: Wto Paź 31, 2017 8:21 am   

Trenowałem pływanie, później grałem w piłkę ręczną. Chodziłem dużo na siłownię, ale nic mi to nie dawało. Dopiero od momentu jak zapisałem się na treningi cross fitu, poprawiła się u mnie kondycja no i poprawił się wygląd.

janbogdan10 

Wysłany: Pon Mar 05, 2018 2:42 pm   

Trening na masę, to wyciskać stejki. Weź przykład z Burnejki. Je steki i jaki duży chłopak.

Sister Eunice

Wysłany: Czw Lip 19, 2018 9:24 am   

Ja chciałabym tylko zaznaczyć, że samymi treningami raczej niewiele można osiągnąć. Bardzo ważna jest przede wszystkim dieta, która powinna dostarczać organizmowi ludzkiemu odpowiedniej ilości białka, które jest podstawowym budulcem mięśni. Jeśli sporo ćwiczycie, to myślę, że w Waszym przypadku mógłby się sprawdzić catering dietetyczny Wygodna Dieta. dieta z dostawą do domu jest wyjątkowo wygodna i skuteczna. ;)

bierendaa

Wysłany: Pią Lip 20, 2018 11:13 am   

W diecie na masę na pewno ważna jest odpowiednia ilość kalorii. Muscie też zadbać o dostaczanie do swojego organizmu białka. Są na to specjalne odżywki, bez których ciężko będzie wam osiągnąć spodziewany efekt. Ja nawet czytam na muskelaufbau-tabletten o tabletkach na szybszą budowę masy mieśniowej. Nie jest to też zła opcja.

Kamilka75 

Wysłany: Pią Paź 19, 2018 1:42 pm   

Wiele osób wzbogaca treningi na masę poprzez stosowanie tego typu https://www.budujmase.pl/...-gold-standard/ odżywek białkowych. Nie jest to wcale zdumiewające, ponieważ od dawna wiadomo, że białko to budulec mięśni. Wspomniany produkt od lat jest numerem jeden wśród tej kategorii wyrobów, cieszy się powodzeniem, jak i dobrą opinią wśród sportowców. Działa kompleksowo, wypełniając "luki" w zapotrzebowaniu i rozwijając mięśnie.

sosabowski54

Wysłany: Pią Lis 30, 2018 12:47 pm   

Dużo białka trzeba jeść aby przytyć. Konkretne porcje białek pomagają przytyć, ale i dbać o swoje ciało. Dieta wysokobiałkowa jest całkiem dobra, ale trzeba pamiętać, aby dodatkowo chodzić na siłownię, żeby przypadkiem biało nie poszło tam gdzie nie trzeba.

pieknyolek

Wysłany: Pią Maj 17, 2019 9:31 am   

Polecam Ci dietę wysoko kaliryczną ze strony https://slowchef.pl/

Odpowiedz do tematu