Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
interesujące
Autor Wiadomość
smarta 
strawberry

Wysłany: Śro Maj 09, 2007 7:50 pm   interesujące

interesuje mnie wzornictwo jako zawód. Można to tak nazwać? jeśli ktokolwiek bywa na tym forum proszę o informacje związane z pracą po tym kierunku. Jak to jest? Duże zainteresowanie? Gdzie najlepiej zdobywać doświadczenie, praktykę itp? I jakie są wrażenia studentów z tego kierunku :) bo mnie on się bardzo podoba :!:

Ptah 
Dawniej Rasputin

Wysłany: Czw Maj 10, 2007 7:51 am   

Hah...to znowu ja :D

To forum jest prawie martwe niestety.
Jak się jest w tym dobrym (i trochę zaradnym) spokojnie można się z tego utrzymać.

Poza tym formiarze mają (obok grafików) największe spektrum możliwości po studiach. Tzn. nie sa tacy strasznie ukierunkowani ale mogą iść na wiele stron.

Więcej nie wiem bo ja nie z form :)
Ostatnio zmieniony przez Ptah Śro Paź 08, 2014 11:58 am, w całości zmieniany 1 raz  

smarta 
strawberry

Wysłany: Nie Maj 13, 2007 1:11 pm   

no dzięki :D masz rację bywamy tu tylko my ostatnio :wink: ale skoro mówisz że nie jest źle to ci wierze.. nie zniechęcam się do tych studiów o nie. nie wiem tylko na razie na co się zdecydować dzienne czy zaoczne... wiąże się z tym wiele rzeczy, mieszkanie, praca- muszę to przemyśleć. pozdrawiam :D

Ptah 
Dawniej Rasputin

Wysłany: Nie Maj 13, 2007 4:09 pm   

Popełniasz częsty błąd kandydatów na ASP.

Nie istnieje coś takiego jak studia zaoczne na ASP.
jest coś co się nazywa "studia niestacjonarne" lub po prostu licencjat.
Są one płatne ale cykl studiowania jest taki sam jak dziennych (deczko okrojony...ale i tak masz zajęty cały tydzień).

Jeśli masz nadzieje na studiuwanie na ASp w soboty i niedzielęm (czyli tak jak zwykle wyglądają zaoczne) to nie ma takiej możliwości.

smarta 
strawberry

Wysłany: Nie Maj 13, 2007 10:05 pm   

nie liczyłam na studiowanie w soboty i niedziele, wręcz właśnie wydawało mi sie to nierealne a właściwie niewyobrażalne. ale teraz już mniej więcej wiem na czym to polega. Masz rację, najlepiej dowiedzieć się wcześniej bo niektórzy mogą sobie nie zdawać sprawy z takich banalnych rzeczy. dzięki.

Ptah 
Dawniej Rasputin

Wysłany: Pon Maj 14, 2007 3:20 am   

Tylko że w obliczu aktualnego podziału na stacjonarne i niestacjonarne studia w zasadzie nie ma żadnego dylematu..

Startuje się na dzienne a jak się nie uda to rozważa się licencjat. (przerwa między egzaminami jest na tyle duza że po oblaniu dziennych nadal mozesz skąłdac papiery na licencjat).

smarta 
strawberry

Wysłany: Pon Maj 14, 2007 10:13 pm   

boję się....................
stoję w miejscu z pracami :?
załamanie...............
chciałam się jeszcze zapytać czy na asp jest dużo osób spoza Krakowa? wiem że to pytanie nie na miejscu :wink: ale mnie to ciekawi skąd są studenci? i co ciągnie tych z daleka? czyżby K R A K Ó W...

smarta 
strawberry

Wysłany: Pon Lip 23, 2007 7:39 pm   

:roll: wiecie... nie dostałam się, na zaoczne już nie próbowałam to nie miało sensu w tym przypadku. No był to jakiś tam cios troszeczkę... kurcze bardzo chciałam ale nie udało się. No cóż w przyszłym roku ponownie rozpatrzą moją prośbę.. do zobaczenia!

Żywia
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 15, 2010 12:55 pm   hmm

A powiedzcie jak to jest z szansami na dostanie sie jesli w ogole ktos od samego poczatku zaczyna (bo dopiero zaczal sie interesowac studiowaniem na asp i wogole) i wczesniej w ogole nie mial doczynienia z takimi kierunkami, studiujac calkowicie cos innego? :neutral: Od czego najlepiej zaczac? :wink: Bardzo chcialabym dostac sie na wzornictwo :grin: pozdrawiam

infamis

Wysłany: Nie Mar 28, 2010 8:33 pm   

Zapraszam do przesłania swoich projektów na http://lowcydizajnu.pl/

bobson144 

Wysłany: Nie Cze 06, 2010 6:18 pm   

infamis napisał/a:
Zapraszam do przesłania swoich projektów na http://lowcydizajnu.pl/

Dobra stronka :D

dolittle

Wysłany: Czw Cze 26, 2014 7:04 am   

Chętnie przejrzę zaraz tą stronę, tym bardziej, że nazwa jest bardzo zachęcająca.

mairi 

Wysłany: Wto Lut 24, 2015 8:47 am   

Jak pokazuje praktyka duzo lepiej samoedukacja. Teraz mnostwo serwisow, ktore proponuja rozwicie we wszystkich dziedzinach. Wystarczy tylko poswieczyc trochy czasu.

Koster

Wysłany: Pią Maj 04, 2018 12:38 pm   

Ja też na razie głownie douczam się sam. Polecam przede wszystkim różne materiały online np. takie jak tutoriale.

kseniajuszczyk

Wysłany: Pon Gru 24, 2018 3:06 pm   

Sporo pomocy można znaleźć w sieci, ale studia mają sporo plusów

Odpowiedz do tematu