Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
aranżacja mieszkania
Autor Wiadomość
bratek

Wysłany: Wto Kwi 10, 2012 4:10 pm   aranżacja mieszkania

Poszukuję osoby, która mogłaby zaaranżować mieszkanie lub pojedyńcze wnętrza, lub udzielić cennych wskazówek.
mail: bratek1@opoczta.pl

Magda
Gość
Wysłany: Sob Cze 30, 2012 3:12 pm   

W sprawie aranżacji wnętrz w Krakowie polecam firmę www.valent.pl Robili u mnie aranżacje kompleksowo z wykończeniem. Poleciła mi ich koleżanka, zadzwoniłam. Na wszelki wypadek, bo jestem nie ufna na rozmowy o mieszkaniu zaprosiłam inne firmy. Ale jak przyjechała Pani z valentu to już nie miałam żadnych wątpliwości. Już na pierwszym spotkaniu zaproponowali mi rozwiązania urządzenia mieszkania. Przedstawili kosztorys, gdzie były wyliczone wstępne koszty już mebli i innych rzeczy do mieszkania. Realizacja w porządku. Wszystko terminowo. Materiały kupowali za mnie. Nie musiałam się fatygować do sklepów. Przyjezdżali do mnie z próbkami. Bardzo fajni ludzie godni zaufania. Obiecali na początku, ze będą pilnować by nie przekroczyć budżetu i tak było. Na końcufaktycznie koszty były takie jak założyli. Zakładałam, ze wydam więcej, ale stwierdzam, że nawet zaoszczędziłam. Mieszkanie jest urządzone z gustem i za rozsądną cenę. Polecam z całego serca. Jak by ktoś potrzebował, to ich stronka to www.valent.pl Magda.

Betterthings 

Wysłany: Pią Paź 12, 2012 2:17 pm   Arnażacja mieszkania

Polecam swoje usługi z zakresu projektowania wnętrz: www.betterthings.pl. Zapraszam serdecznie.

Artexe

Wysłany: Wto Lut 12, 2013 12:37 pm   aranżacje mieszkań

Tu masz całą brygadę ludzi..
aranżacje wnętrz

Ilonasobiech 
Ilonas

Wysłany: Nie Sie 31, 2014 7:25 pm   Re: aranżacja mieszkania

Witam i zapraszam do skorzystania z moich usług: www.ilonasobiech.pl :)

Zachwycona

Wysłany: Wto Lip 05, 2016 12:52 pm   

Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy z Krakowa : http://www.chmiest.com/ - naprawdę świetni fachowcy od projektowania ogrodów i wnętrz :)

linka 

Wysłany: Wto Lut 20, 2018 10:44 pm   

Najlepiej korzystać z porad na blogach wnętrzarskich. Na pewno tutaj http://alleprawda.pl znajdziecie wiele ciekawych informacji w tym zakresie. Są tam artykuły z różnych dziedzin. Można czerpać wiedzę z takiego miejsca i dzięki temu bez żadnej pomocy urządzić swojego miszkanie czy dom. Warto tam regularnie zaglądać.

agnieszka000 
agnieszka063

Wysłany: Sob Kwi 07, 2018 5:14 pm   

Czy to prawda, że w tym roku nie będzie egzaminów praktycznych na architekturę wnętrz?
Agnieszka

Viceroy 

Wysłany: Pon Kwi 09, 2018 2:11 pm   

Mi zawsze brakuje inspiracji do takich tematów. Dlatego doradzam się u profesjonalisty w tej dziedzinie.

kseniajuszczyk

Wysłany: Wto Gru 04, 2018 9:00 am   

Ciekawi mnie jakie macie pomysły na zaaranżowanie pokoju dla młodzieży, jakie dodatki byście wybrali? Wstępne informacje znalazłam w poradniku http://czasdladzieci.pl/p...j-nastolatkowi/ ale przydałoby mi się więcej zdjęć. Sama już nie wiem co wymyślić.

Artetas

Wysłany: Czw Gru 06, 2018 10:45 am   

Z pomocą sklepów internetowych na pewno dasz radę uporać się z aranżacją Twojego mieszkania. Mi to poszło całkiem sprawnie. Poprzeglądaj sobie także ofertę od https://carpetforyou.pl Mają tam bardzo dobre jakościowo dywany, które z pewnością swietnie wkomponują się w wasze wnętrza.

szkodi898

Wysłany: Pon Sty 07, 2019 8:28 pm   

Jeśli chcesz zdecydować się np. na nowe mieszkania praga północ warszawa to na pewno pomoc przy aranżacji wnętrz będzie Wam bardzo potrzebna. Sprawdźcie sobie wszystkie informacje w sieci. Szczególnie dlatego, że jest to mieszkanie, które można przepięknie zaaranżować.

slon

Wysłany: Czw Sty 17, 2019 2:00 pm   

Hej. A czy sądzicie, że na przykład tego typu kanapy do salonu to rozwiązanie warte rozważenia? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone info w tym zakresie ;)

studentFiB

Wysłany: Pon Sty 28, 2019 1:04 pm   

Myślę, że warto się w tym temacie rozeznać wśród znajomych. Z całą pewnością będą w stanie pomóc.

slawek3233

Wysłany: Sob Sie 10, 2019 7:09 am   

Mnie zawsze w mieszkaniu najbardziej zastanawiało gdzie sobie te mieszkanie ubezpieczę.Jak na razie najbliżej jestem ubezpieczenia w https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-domu-i-mieszkania/ubezpieczenie-mieszkania-od-burzy .

Odpowiedz do tematu