Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie na majówkę
Autor Wiadomość
gościniec241

Wysłany: Śro Gru 12, 2018 10:51 am   

Na majówkę jeżdżę zazwyczaj do jakiegoś fajnego hotelu z spa. Baseny dla dzieciaków, masaże dla małżonki, a mi wystarcza zadowolenie mojej rodziny.

damian13

Wysłany: Czw Gru 13, 2018 8:55 am   

Majówka zazwyczaj jest dla mnie pracująca. Ładna pogoda, parę dni wolnego, dużo ludzi korzysta z mojego zajazdu pod miastem.

mikolaj88

Wysłany: Pon Gru 17, 2018 1:17 pm   

Majówka dopiero za parę miesięcy, ale trzeba już myśleć o rezerwacji jakiegoś miejsca. Nie wiem tak na prawdę, gdzie bym chciał pojechać, ale zapewne jeziorko i wędka będzie dobrym wyjściem.

pietruski87

Wysłany: Wto Gru 18, 2018 2:21 pm   

Na majówkę staramy się rodzinnie wyjeżdżać do innych miast. Zwiedzamy inne miasta, ciekawe miejscówki. Majówka to dobry moment na to, tym bardziej, że i tak pogoda ostatnio na majówkę nie dopisuje i nad wodę się nie opłaca jechać.

nobel44

Wysłany: Śro Gru 19, 2018 7:50 am   

Majówka jeszcze za daleko. Trzeba planować święta, sylwester, a nie majówka.

kseniajuszczyk

Wysłany: Czw Gru 20, 2018 1:47 pm   

Myślicie, że warto wypożyczać samochód na dłuższy weekend? Czy zdarzyło się wam ponosić jakieś konsekwencje z tego tytułu? Czy zawsze wybieracie pełne ubezpieczenie? Znalazłam ciekawy artykuł na ten temat http://wypozyczalnia-aut2...-ubezpieczenie/ na co jeszcze warto zwrócić uwagę aby nie ponosić dodatkowych kosztów?

kasikaa 

Wysłany: Nie Gru 30, 2018 10:45 am   

Może odpowiedni bedzie hotel nad jeziorem mazury Ja bardzo bym tam chciała uciec na parę dni bo hotel nad jeziorem mazury to kapitalne miejsce. W ogóle kocgam te rejony polski- tam najlepiej wypoczywam. Nad jeziorami spędzam wolny czas od dziecka.

Dukat_1956

Wysłany: Sob Sty 05, 2019 12:25 pm   

A może takie apartamenty w warszawie są dobrym wyborem? Co na ten temat myślicie? Jest to Waszym zdaniem dobre rozwiązanie?

listopad70

Wysłany: Śro Sty 09, 2019 8:46 am   

Na majówkę lecimy z żoną na Kretę. Na święta Bożego Narodzenia dostaliśmy taki prezent od rodziców. Prezent jest o tyle dobry, że jedziemy sami. Rodzice zadeklarowali się, że zaopiekują się dziećmi. Super.

czyzewski62

Wysłany: Czw Sty 10, 2019 1:49 pm   

Na majówkę lubię jeździć nad morze. Parę dni nad morzem, gdzie jeszcze nie ma tłumów, nie jest zbyt obleganie.

moraczew76

Wysłany: Pią Sty 11, 2019 3:21 pm   

Ja na majówkę nigdy nie jeżdżę. Te parę dni wolnego spędzam każdego dnia na swojej działce w ogródkach działkowych, gdzie po zimie jest bardzo dużo pracy.

Sonit

Wysłany: Wto Sty 15, 2019 11:24 am   

Dobrą opcją jest wybranie się w góry, co zresztą jak najbardziej polecam zrobić. Osobiście polecam Karpacz i pensjonat Daglezja, bo byłem tam już parę razy i zawsze wracałem zadowolony.

darlowski3

Wysłany: Pią Sty 18, 2019 8:59 am   

My na majówkę wyjeżdżamy poza miasto. Już mamy rezerwację, mamy domek wynajęty na tydzień. Las, spokój, natura.

matejko32

Wysłany: Pią Sty 18, 2019 1:05 pm   

Nie ma dla mnie czegoś takiego jak majówka. Pracuje na własny rachunek, dlatego też wolne to dla mnie brak zarobku, w związku z tym nie robię sobie majówki.

szkodi898

Wysłany: Pią Sty 18, 2019 3:04 pm   

Na majówkę w tym roku wybieram się ze znajomymi do Warszawy, mamy już zarezerwowany hotel http://windsorhotel.pl/ pod Warszawą, byłem tam z rodziną i na tyle mi się spodobało że poleciłem go znajomym. Już nie mogę się doczekać, to będzie świetny wypad!

Odpowiedz do tematu