Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
malowanie ścian w przedszkolu
Autor Wiadomość
darou86

Wysłany: Sob Lis 09, 2013 7:33 pm   malowanie ścian w przedszkolu

Ubiegłoroczne wakacje minęły mi bardzo przyjemnie pod znakiem wymarzonej pracy, czyli połączenie przyjemnego z pożytecznym. Moja znajoma postanowiła otworzyć prywatne przedszkole. W związku z tym potrzebowała dekoratorki, która pomogłaby jej przyozdobić pomieszczenia w taki sposób, aby dzieci poczułyby się jak w magicznej, bajkowej krainie. Podjęłam się tego zadania, mimo, że nigdy wcześniej nie wykonywałam malunków w tak dużym, niekiedy ogromnym formacie. Z tego względu była to dla mnie niesamowita przygoda.

<a href="http://annazarzecka.blogspot.com/2013/11/malunki-na-scianie_9.html">oto link do mojego bloga :) </a>

vao 
Zewecki Art

Wysłany: Nie Gru 21, 2014 5:56 pm   

Niektórzy regularnie się reklamują że malują obrazy na ścianach w mieszkaniach lub firmach.
Liczą sobie za malunek według metra, około 200zł za m2

Wysłany: Wto Lut 19, 2019 6:15 pm   

Otwarcie prywatnego przedszkola to bardzo kreatywny pomysł:) Sądzę, że takie miejsce powinno być radosne i pełne kolorów aby dzieci czuły się w nim dobrze. Z uwagi na to, że współczesne pokolenie coraz więcej czasu spędza przy elektronicznych zabawkach czy też oglądaniu TV, ja bym też zadbała na pewno o różnorodność zajęć, z naciskiem na zajęcia ruchowe. Pomysłów jest multum, jak ostatnio przeglądałam na https://www.mojebambino.p...zabaw-ruchowych akcesoria do zabaw ruchowych dla dzieci wyobraźnia sama się uruchomiła, a nawet wróciły wspomnienia z mojego dzieciństwa, gdy grało się w klasy, skakało w gumę itd.

Odpowiedz do tematu