Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bozena
Pon Cze 27, 2011 12:17 pm
DESIGN w meblach i wnętrzech
Autor Wiadomość
mnowak35 

Wysłany: Nie Cze 26, 2011 11:11 am   DESIGN w meblach i wnętrzech

Witam
Wiem że zagląda tu sporo osób z fajnymi pomysłami na meble i nietuzinkowe dodatki wnętrzarskie. Od kilkunastu lat prowadzę z bratem małą pracownię/wzorcownię stolarską. Na przestrzeni kilku ostatnich lat zrodził się pomysł zorganizowania grupy ludzi z pomysłami, połączeniu projektu i wykonania, oraz promowania dobrych pomysłów i dobrego wykonania. Na razie chciałem zapytać czy było by zainteresowanie takim pomysłem. Docelowo myślałem o stworzeniu strony internetowej może ze sklepem w którym można by było nabyć rzeczy wartościowe zarówno pod względem stylu, pomysłu jak i jakości wykonania.
Jeżeli ma ktoś ciekawy projekt jako pracę końcową który będzie pasował do koncepcji pomysłu przedstawionego wyżej możemy go wykonać. Nie chwaląc się raz taki projekt zrealizowaliśmy i zarówno pomysł jak i wykonanie otrzymał bardzo wysokie oceny na egzaminie końcowym.
Zapraszam do wyrażania swoich opinii.
Pozdrawiam

linka 

Wysłany: Pon Kwi 29, 2013 8:55 pm   

I jak tam? Udało Cię się coś ciekawego znaleźć?

joasia89 

Wysłany: Wto Lip 23, 2013 9:06 am   

A macie jakąś wizytówkę w sieci? Jakieś sukcesy na rynku komercyjnym?

Hergon_pl

Wysłany: Pon Maj 05, 2014 5:19 pm   

W takim razie podaj chociaż adres lub kilka zdjęć mebli,bo także chętnie zobaczę jak się prezentują. Jeżeli są takie oryginalne jak piszesz,to faktycznie warto rozwijać to dalej w kierunku strony internetowej oraz sprzedaży.

Nova23

Wysłany: Śro Cze 18, 2014 6:58 am   

Przyłączam się do prośby o zdjęcia. Bardzo mi się podobają meble w tym stylu.

dolittle

Wysłany: Czw Cze 26, 2014 7:03 am   

Wydaję mi się, że autor wątku już raczej nie odpisze ;(. Choć też jestem ciekawa jak im poszło ;(.

jarob

Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 8:36 am   

Hmmm, takie meble oczywiście są piękne, oryginalne, zachwycające, ale jest jedno ale są zazwyczaj lub zawsze bardzo drogie, to oczywiście dobrze dla twórców, producentów ale dla nas to jeszcze luksus. Pozdrawiam.

Hergon_pl

Wysłany: Wto Cze 02, 2015 7:04 am   

To też fakt i dlatego nie każdy z nas może sobie pozwolić na zakup właśnie takich mebli,to dla wielu osób rarytas,aczkolwiek czasem m warto się poświecić i mieć coś naprawdę ładnego,oryginalnego,nie sądzicie? Szkoda że autor milczy,w dalszym ciągu czekamy na zdjęcia.

emi92

Wysłany: Śro Sty 16, 2019 12:24 pm   

a w czym projektujecie meble? Zna ktoś https://www.archline-polska.pl/? Rozglądam się za oprogramowaniem i poważnie rozważam jego zakup

szkodi898

Wysłany: Wto Lut 26, 2019 4:28 pm   

Ja lubię nowoczesny design e meblach, nawet wszystkie meble u siebie w domu mam w takim stylu. A zamawiałem je w tym https://www.gama-sklep.co...s/meble-forte-4 sklepie internetowym. Mają duży wybór mebli nowoczesnych ale też i klasycznych, warto sprawdzić jak szukacie mebli.

Sonit

Wysłany: Czw Lut 28, 2019 11:18 am   

Moim zdaniem warto zainwestować w meble robione na wymiar. Świetnie pasują i wyglądają w praktycznie każdej kuchni. Duża wygoda i możliwości. Sam mam takie meble, od firmy JOPP Design z Krakowa i każdemu szczerze polecam.

Odpowiedz do tematu