Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Projekt przedpokoju i salonu(przedpokój otwarty na salon)
Autor Wiadomość
Dorota 

Wysłany: Nie Cze 10, 2012 7:16 am   Projekt przedpokoju i salonu(przedpokój otwarty na salon)

Witam,

Kupiłam niedawno mieszkanie. Poszukuje kogoś, kto zaprojektuje mi przedpokój i salon, tak, żeby całość tworzyła harmoniczną całość. W przedpokoju leżą tylko panele a w salonie jest już aneks kuchenny i kanapa. Zależy mi na tym, aby ktoś dobrał odpowiednią kolorystykę np. tapety na ścianie, odp. meble czy kolor dywanu.

Mieszkam w Bydgoszczy, dlatego kontakt byłby raczej telefoniczny, a projekt online. Po wykonaniu projektu, prześlę oczywiście zdjęcia do portfolio.
Zgłaszam swoją prośbę na forum, ponieważ ceny biur aranżacji wnętrz nie ukrywam są dla mnie zbyt wysokie, więc proszę o rozsądną propozycję:)))

Pozdrawiam

Dorota K.

alina.garstka

Wysłany: Nie Cze 17, 2012 1:20 pm   projektant wnetrz

zapraszamy www.studiovc.pl

zamojska@o2.pl 

Wysłany: Śro Lis 07, 2018 9:48 am   

zobacz materiał i aranż na http://gepto.pl/

pieknyolek

Wysłany: Pią Lip 19, 2019 9:02 am   

Polecam stronę https://www.outlet-tapet.pl/czarno-biale-tapety

tatarus

Wysłany: Czw Wrz 12, 2019 1:11 pm   

Ja sama zaaranżowałam wszystkie pomieszczenia w domu, poszperałam wnecie , poszukałam inspiracji i samodzielnie doszłam to sukcesu i jestem zadowolona. teraz jeszcze dokupimy coś co potrzebujemy. Na pewno będziemy przeglądać jeszcze Zestaw kina domowego LG na Ceneo by porównać sobie ceny, sprawdzić w jakim sklepie można zamówić online.

Odpowiedz do tematu