Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon piekna
Autor Wiadomość
makaroni

Wysłany: Śro Lip 03, 2019 5:43 pm   Salon piekna

Moja zona chce otworzyc wlasny zaklad kosmetyczny. Pytanie jakie uslugi sa teraz najbardziej chwytiliwe?

Agata85

Wysłany: Pon Lip 08, 2019 2:15 pm   

Zakladajac tego typu biznes trzeba wziasc pod uwage pare waznych rzeczy. Po pierwsze jakie mamy wlasciwie pieniadze ktore mozemy zainwestowac bez stawiania wszystkiego co mamy. Najwiekszym bledem jest branie jakichs tam kredytow hipotetycznych przez co rosnie na nas jeszcze wieksza presja i daje to skutek odwrotny od zamierzonego. Nie zaszkodzi takze zorientowac sie jak wyglada konkurencja dzialajaca w tej branzy. Najcenniejsze informacje jakie mozemy zdobyc zyskamy robiac specjalistyczny audyt zapotrzebowania rynku. Jego koszt jest wspolmiernie maly do tego jaka wiedze dzieki niemu otrzymamy. Jesli chcecie sie wybic to mozna to zrobic jednym sposobem - stawiajac na jakosc i innowacyjnosc swoich uslug. Najbardziej popularne sa rzesy objetosciowe wiec warto skupic sie na tym co oferuja wieksi producenci. Dobrym przykladem moze byc PooshLashes - https://www.poshlashes.co...lammy-mess.html Wedlug wielu ekspertow to jeden z liderow tej branzy.

kseniajuszczyk

Wysłany: Pią Lip 12, 2019 7:21 am   

Na jakie zabiegi chodzicie?

Szrutka

Wysłany: Wto Sie 13, 2019 5:23 pm   

Całkiem fajny pomysł na biznes tak myślę:) Tu na pewno bardzo ważna będzie odpowiednia lokalizacja. Każdy salon kosmetyczny też trzeba będzie odpowiednio wyposażyć. Tu firma https://kazaro.pl będzie wam mogła zagwarantować nie tylko urządzenia kosmetyczne, a także akcesoria i specjalistyczne meble do takich miejsc.

slon

Wysłany: Wto Paź 22, 2019 11:20 am   

W takim miejscu może się przydać myjka ultradźwiękowa. Z własnego doświadczenia wiem jak wygodne i przydatne jest to urządzenie. Ja kupiłem coś takiego tutaj https://mimari.com.pl/pl/p/MYJKA-ULTRADZWIEKOWA-CLEAN-2/499 . Wydaje mi się, że to najtańsza oferta, a przy okazji bardzo zaufana.

mamms

Wysłany: Śro Paź 23, 2019 5:16 pm   

Siemanko wszystkim.

Odpowiedz do tematu