Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Projektowanie graficzne.
Autor Wiadomość
Wildens 

Wysłany: Nie Lis 28, 2010 11:11 pm   Projektowanie graficzne.

Witajcie ;)

Zwracam się z problemem, może nietypowym..
Moją pasją jest projektowanie graficzne, typu wizualizacja firm, strony internetowe, typografia itp.
Jaki kierunek na ASP wiąże się z tymi zainteresowaniami w największym stopniu? Zastanawiam się nad wzornictwem lub grafiką, jednak nie wiem, za mało informacji mam na ten temat.
Może moglibyście coś doradzić? Wdzięczny byłbym też za jakąś stronę na której można przeczytać jakie specjalizacje można wybrać po licencjacie na danym kierunku :)

Obecnie uczę się w policealnym studium reklamy, zostało mi jeszcze 2 lata jednak jak skończę to chciałbym jeszcze się dokształcić na ASP, dlatego staram się maksymalnie wykorzystać czas jaki mi pozostał..
No nic, liczę na Was :mrgreen:

Piona :)

Gość

Wysłany: Śro Gru 01, 2010 4:34 pm   

jesli chcesz sie zajmować tylko tym co opisałeś to niewarto iść na asp

kaska
Gość
Wysłany: Wto Gru 07, 2010 2:22 pm   

asp katowice,projektowanie graficzne

bozena

Wysłany: Śro Sty 12, 2011 7:00 pm   

Polecam zainteresować się Wydziałem Form Przemysłowych, specjalność "projektowanie komunikacji wizualnej". Wkrótce przeglądy semestralne - można podejść i zobaczyć co robią studenci.
A skoro masz jeszcze trochę czasu to zapraszam na wystawę końcoworoczną na Smoleńsk 9 (5-11 czerwca 2011), od kwietnia powinna też już działać nasza strona internetowa - także będzie można tam zobaczyć czym zajmuje się Projektowanie Komunikacji Wizualnej

projektowanieg

Wysłany: Czw Lis 07, 2013 5:56 pm   

asp we Wrocławiu zaprasza :) Bardzo wielu naszym studentom udaje się wystawić swoje prace w naszych miejskich muzeach co z pewnością pomaga im w karierze.

Hergon_pl

Wysłany: Pon Maj 05, 2014 5:10 pm   

Może bardziej informatyka ze specjalnością graficzną czy projektowania przestrzennego niz ASP? To wydaje się wręcz logiczne.

manfred 

Wysłany: Wto Kwi 07, 2015 9:02 pm   

No wiecie, projektowania graficznego można się nauczyć w domu ;) nikt nie nauczy nikogo estetyki ani wyczucia, dobrego smaku i tak dalej :D Na studiach to człowiek będzie się uczyć jakiś tam zasad, technicznej obsługi programów i takich tam, a info o projektowaniu graficznym można znaleźć wszędzie. Sam myślę nad tym, żeby zostać freelancerem, robić projekty i żyć bez krzyczącego szefa na de mną i chyba zrobię studium jakieś :) )
Ostatnio zmieniony przez Ptah Pią Maj 15, 2015 7:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Ptah 
Dawniej Rasputin

Wysłany: Pią Maj 15, 2015 8:01 pm   

Głupoty gadasz manfred.
A z treści tych głupot widać że nie wiesz czego uczą a czego nie uczą na ASP.

TOTUrysuj
Rysunek/malarstwo

Wysłany: Nie Paź 04, 2015 11:40 am   

Zapraszamy od stycznia na kurs grafiki komputerowej przy użyciu tableta graficznego.
Już teraz zorganizuj swój tablet i przyjdź do nas na zajęcia.
Tematyką zajęć będzie ilustracja książkowa, komiks oraz projektowanie postaci do gier.
Zapraszamy!

http://totu.net.pl/
https://www.facebook.com/KursRysunkuTOTU

pieknyolek

Wysłany: Wto Sie 27, 2019 8:08 am   

Bardzo serdecznie polecam projektowanie stron internetowych Szczecin oferowane przez stronę http://studio-graficzne.com.pl/

Odpowiedz do tematu