Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zabiegi na cellulit warszawa
Autor Wiadomość
Postzunia

Wysłany: Śro Sty 30, 2019 4:20 pm   zabiegi na cellulit warszawa

Dobre spa które oferuje zabiegi na cellulit warszawa? Potrzebuję parę adresów aby sobie wybrać coś dpowiedniego. Dbacie o swoją skórę? Co robicie? Bo zabiegi na cellulit warszawa u mnie to już chyba konieczność.

kasikaa 

Wysłany: Pon Lut 25, 2019 9:23 am   

Warto sobie kupic kosmetyki do ciała ujędrniające. Na przykład w drogerii https://www.maxdrogeria.pl/ Najważniejsze jest jednak aby stosować to regularnie.

Kamilka75 

Wysłany: Czw Lip 25, 2019 8:37 am   

Właściwie mnie to bardziej interesują takie domowe sposoby, niewymagające właśnie chodzenia po przeróżnych miejscach. Co mi możecie polecić? W sieci, na stronie https://slim-express.pl/skuteczne-sposoby-na-cellulit/ znalazłam już kilka sposobów. A do kliniki zawsze mogę się udać, a zależy mi, żeby móc coś dla siebie zrobić w zaciszu własnego domu. Jakieś propozycje?

pieknyolek

Wysłany: Śro Sie 14, 2019 11:04 am   

Serdecznie polecam skuteczne usuwanie cellulitu Warszawa Pracują tam sami profesjonaliści! :P

brak

Wysłany: Pon Paź 14, 2019 11:21 am   usuwanie cellulitu Szczecin

Usuwanie cellulitu - odwieczny problem 3/4 kobiet :???: Ja tam przestałam wierzyć reklamom i zamiast na kremy czy cudowną bieliznę, zaczęłam chodzić na zabiegi estetyczne. Jestem po drugiej sesji mezoterapii na cellulit w Szczecinie , w moim ulubionym od lat gabinecie. Efekty są lepsze niż się spodziewałam. Polecam ten zabieg, zamiast kremów, diet czy innych cudownie reklamowanych specyfików.

Odpowiedz do tematu