Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Karty paliwowe
Autor Wiadomość
Wojtexxx 

Wysłany: Czw Lip 19, 2018 10:02 am   Karty paliwowe

Karty paliwowe to dla wielu kierowców i właścicieli firm nowe i mało znane zagadnienie. Podstawy nie są trudne do zrozumienia. Bezgotówkowa płatność za paliwo i inne produkty na stacjach paliw, rabaty na tankowanie, opłaty na autostradach. Dlatego każdy kto posiada samochód powinien posiadać taką kartę.

dwidera

Wysłany: Wto Sie 28, 2018 9:37 am   

A do tankowania samolotów są też takie karty ? jak skończe kurs na pilota ( http://kursnapilota.pl/ ) to by się taka karta przydała :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

szkodi898

Wysłany: Śro Paź 03, 2018 11:38 am   

Ja powoli wiem wszystko na temat różnych kart i różnych przepisów związanych z samochodami, ponieważ zostałem przedstawicielem handlowym. Szef chce też skorzystać z takiej możliwości, jak zielona karta OC, bo za granicę też jeździmy, a wyczytał sobie o niej tutaj https://paniala.pl/wiedza/zielona-karta-oc/

Kamilka75 

Wysłany: Wto Gru 11, 2018 4:36 pm   

Niewiele słyszałam o tych karatach paliwowych, możecie mi o nich więcej powiedzieć? Na czym Wam zależy, do czego one służą ? Ogólnie auto, jak i uprawnienie do jego prowadzenia mam od niedawna, dlatego nie orientuję się w takich przepisach. Ogólnie, to mam stare, ale ładne autko ze słabym akumulatorem. Muszę go czasem doładowywać i tak myślę, czy Prostowniki do akumulatorów - Ceneo.pl oferuje porządne. Kupowaliście kiedyś przez tę stronę?

kseniajuszczyk

Wysłany: Pon Cze 10, 2019 12:38 pm   

Nie znałam takiej karty

bertka

Wysłany: Sob Lis 23, 2019 1:14 pm   

Jeszcze do niedawna uważano, że instalacje gazowe nadają się tylko do starych modelu samochodów z prostym silnikiem. Technika idzie do przodu i obecnie modele aut, do których nie da się zamontować instalacji LPG to nieliczne wyjątki. Ja sama mam w samochodzie BRC SQ32 i instalacja tego systemu była moją najlepszą decyzją odnoście auta.

szkodi898

Wysłany: Czw Mar 26, 2020 7:16 am   

A wiecie, w jaki sposób wygląda sprzedaż hurtowa paliwa? Pytam, ponieważ na stronie https://petromazowsze.pl/hurtowa-sprzedaz-paliw widziałem ofertę, a nie ukrywam, że temat aktualnie nie jest mi obcy. Mam wiele predyspozycji i możliwości do tego, aby stworzyć swoją własną mini stację, ale trzeba znaleźć sobie dobrego dostawcę paliwa.

Odpowiedz do tematu