Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
DESIGN w meblach i wnętrzech
Autor Wiadomość
mnowak35 

Wysłany: Nie Cze 26, 2011 12:12 pm   DESIGN w meblach i wnętrzech

Witam
Wiem że zagląda tu sporo osób z fajnymi pomysłami na meble i nietuzinkowe dodatki wnętrzarskie. Od kilkunastu lat prowadzę z bratem małą pracownię/wzorcownię stolarską. Na przestrzeni kilku ostatnich lat zrodził się pomysł zorganizowania grupy ludzi z pomysłami, połączeniu projektu i wykonania, oraz promowania dobrych pomysłów i dobrego wykonania. Na razie chciałem zapytać czy było by zainteresowanie takim pomysłem. Docelowo myślałem o stworzeniu strony internetowej może ze sklepem w którym można by było nabyć rzeczy wartościowe zarówno pod względem stylu, pomysłu jak i jakości wykonania.
Jeżeli ma ktoś ciekawy projekt jako pracę końcową który będzie pasował do koncepcji pomysłu przedstawionego wyżej możemy go wykonać. Nie chwaląc się raz taki projekt zrealizowaliśmy i zarówno pomysł jak i wykonanie otrzymał bardzo wysokie oceny na egzaminie końcowym.
Zapraszam do wyrażania swoich opinii.
Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu