Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
szkicownik
Autor Wiadomość
Mefik
Gość
Wysłany: Śro Maj 30, 2012 10:56 pm   

eh, wymagania i forum czytałem ale nie znalazłem akurat tych informacji o ,które zapytałem..

Gość

Wysłany: Czw Maj 31, 2012 7:14 am   

To racz zajrzeć na stronę ASP.. http://www.asp.krakow.pl/...akandydatow-138

Cytat:
Przegląd i ocena prac - kandydaci prezentują prace własne, które winny szeroko reprezentować ich możliwości, przygotowanie i charakter zainteresowań. Dowolne ilości drobniejszych form rysunkowych, malarskich, graficznych, obowiązkowy obszerny szkicownik, można również dołączyć dokumentacje innych działań plastycznych. Przy większych formatach (70 x 50 cm) ograniczenie do 25 rysunków i do 10 obrazów.
W ocenianej teczce prac kandydata może znaleźć się, nieobowiązkowo do 3 rysunków studyjnych aktu

Mefik
Gość
Wysłany: Pią Cze 01, 2012 5:11 pm   

Ok. Mam tylko jedno pytanie, obrazy(olej) mają być na podbraziach czy na jakimś grubym papierze ?

Gość

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 6:59 pm   

Może być podobrazie, albo np jakaś zagruntowana tektura:)

Mefik
Gość
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 10:41 am   

Aha dzięki, a da się coś takiego kupic w plastycznym czy samemu trzeba gruntować?

Gość

Wysłany: Nie Cze 10, 2012 6:05 pm   

Mam takie banalne pytanie, jednak chcialabym sie upewnic :) Otoz mam zamiar poprzylkejac mniejsze prace na jakis wiekszy format. Tak podobno najlepiej. I tutaj moje pytanie, przede wszystkim do osob ktore maja juz cos takiego za soba- uzyc do tego po prostu najzwyklejszego kleju z papierniczego, czy lepiej tasmy dwustronnej, albo czegos jeszcze innego?
Wiem ze to troche naiwne pytanie, ale ostatnio tak sie stresuje, ze nawet taka glupota nie daje mi spokoju :)

Oriut 

Wysłany: Nie Cze 10, 2012 8:17 pm   

Ja używam do tego taśmy dwustronnej. Klej wydaje mi się kiepskim rozwiązaniem, bo może okazać się w nieodpowiednim momencie, że nie trzyma wystarczająco dobrze, a po za tym gdybyś chciał potem odkleić prace to mogłyby ulec uszkodzeniu.

Gość

Wysłany: Sob Lip 07, 2012 2:08 pm   

Mam pytanie jak wygląda sprawa prezentacji prac na II stopniu ?
czy też trzeba pokazywac szkice etc czy tylko gotowe projekty , cykle etc?

Odpowiedz do tematu