Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
nie ma rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia ??
Autor Wiadomość
izaaa

Wysłany: Sob Cze 02, 2012 4:06 pm   nie ma rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia ??

Jak w temacie... oświećcie mnie proszę :( z tego co widze są tylko jednolite magisterskie i studia niestacjonarne. Już ostatni dzień rejestracji i nie wiem co zrobić.

izaaa

Wysłany: Sob Cze 02, 2012 4:14 pm   

chodzi o to, że przy rejestracji też mnie wyrzuca, gdy wybieram taką opcję to ja pewnie jestem nieogarnięta, ale bardzo prosze o jakąś podpowiedź

bozena

Wysłany: Sob Cze 02, 2012 5:02 pm   

Że jesteś nieogarnięta to fakt. Najwyraźniej nawet nie zadałaś sobie trudu żeby dowiedzieć się na jakie studia zdajesz. Na Grafice są studia stacjonarne jednolite lub niestacjonarne dwustopniowe. W tym momencie trwa rejestracja wyłącznie na studia STACJONARNE! czyli w przypadku grafiki na jednolite magisterskie!

Gość

Wysłany: Sob Cze 02, 2012 5:31 pm   

Chodzi o to, że nowością dla mnie jest brak rozgraniczenia między etapami studiów, zazwyczaj dopiero po ukończeniu studiów I stopnia możliwe są studia magisterskie, tu natomiast jak widze od razu są magisterskie. Podzielone na etapy są tylko niestacjonarne. Dziwne. Ale dziękuję.

bozena

Wysłany: Sob Cze 02, 2012 7:37 pm   

Są dwa rodzaje studiów!!!!
1.
Studia dwustopniowe, podzielone na licencjat i magisterskie uzupełniające.
Na magisterskie uzupełniające możesz zdawać po uzyskaniu dyplomu ukończenia studiów licencjackich.

2.
Studia jednolite magisterskie, bez podziału, studiujesz bez przerwy 10 semestrów (czasem dłużej, zależy od kierunku). Na ten typ studiów może zdawać każdy kto ma maturę.

Jeżeli dalej nie rozumiesz - to ja się poddaję.

sylwia
Gość
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 9:03 pm   

witam,
Nie chcę zakładać nowego tematu, więc podepnę się tutaj. Może mi ktoś podać godziny otwarcia dziekanatu na wydziale Grafiki? Szukałam na stronie wydziału, ale nic nie znalazłam, tak samo na gł. stronie asp. Z góry dzięki za odpowiedź:)
Pozdrawiam

bozena

Wysłany: Sob Cze 02, 2012 10:13 pm   

Chyba musisz zadzwonić i zapytać

Odpowiedz do tematu