Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotografia - Kilka pytań :)
Autor Wiadomość
paluszek

Wysłany: Sob Cze 09, 2012 2:05 pm   

Również chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o studiach w Opavie...

szisza123

Wysłany: Pon Cze 25, 2012 1:57 pm   

Chyba już wszyscy co mieli się dostać to się dostali i nikt nie odpisuje :)

boddekk

Wysłany: Śro Mar 23, 2016 6:28 pm   

Jeśli szukacie dobrego studia fotograficznego w Krakowie to osobiście polecam, studio fotograficzne w krakowie w niezłej cenie, na ulicy studenckiej, praktycznie w centrum Krakowa !

Artystka

Wysłany: Nie Lis 13, 2016 11:18 am   

To z pewnością jeden z ciekawszych kierunków jaki można obrać. Mnie przykładowo zainteresowała w ostatnim czasie fotografia dziecięca i zastanawiam się, czy nie pójść w tym kierunku. Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem byłoby udanie się na samym początku na jakiś kurs, na którym doświadczeni fotografowie wyjaśnią mi tajniki tej sztuki :smile:

Bandana

Wysłany: Sob Wrz 30, 2017 9:15 pm   

Fotografia niewątpliwie jest niezwykle ciekawą dziedziną. Amatorom z trudem wychodzą pierwsze kadry, kiedy profesjonaliści są w stanie zachwycić nam dziełami, o jakich nikomu się nie śniło. Tylko najlepsi w swoim fachu wykonują profesjonalne portrety ukazujące prawdziwe emocje. Chciałabym kiedyś posiąść takie właśnie umiejętności.

frost

Wysłany: Czw Paź 11, 2018 1:25 pm   to fajne że lubisz dobrą fotografię

Jednak muszę Cię zmartwić. Fotograf który zajmuje się zdjęciami artystycznymi albo jest naprawdę wybitny albo głoduje. Polecam zainteresować się fotografią reklamową. Tu też można sobie poszaleć artystycznie a jednocześnie jest z tego chleb. Jednak aby robić skuteczne zdjęcia reklamowe trzeb co nieco wiedzieć. Zobacz tu przeczytasz co to jest fotografia reklamowa: Co to jest fotografia reklamowa?

a tutaj zobacz jakie zdjęcia możesz robić bo pojęcie fotografii reklamowej jest bardzo szerokie:
Zobacz jakie są rodzaje fotografii reklamowej

Mam nadzieję, że uda Ci się połączyć pasję z zarabianiem pieniążków. :)

Co do szkoły to na ASP faktycznie nie ma takiego kierunku ale są prywatne szkoły artystyczne które nadążają za zmieniającym się światem. np w Łodzi w Warszawie

Pozdrawiam

janex393

Wysłany: Wto Paź 16, 2018 11:55 am   

A może warto rozeznać się w tym temacie wśród znajomych? Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.

Karol099

Wysłany: Czw Paź 25, 2018 3:02 pm   

Niezbyt mam wiedzę i doświadczenie w tym temacie. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.

Odpowiedz do tematu