Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ptah
Nie Sie 19, 2007 3:16 pm
języki obce na uczelni
Autor Wiadomość
Kamczok

Wysłany: Czw Lip 02, 2015 1:32 pm   

nie ma co tak do końca liczyć na języki obce na uczelni, wiadomo że nigdy nie będzie to tak intensywny kurs jak mógłby być w szkole językowej. W samym Krk polecam Lincoln - chodziłem, więc wiem że poziom jest b. wysoki.

mariuszc 

Wysłany: Pią Sie 14, 2015 10:31 am   

Na każdej uczelni tak jest. Ewentualnie trzeba by być na filologii angielskiej, to tam język się dobrze ogarnie, ale na pozostałych ciężko, więc kursy jak przedmówca napisał są jedynym rozwiązaniem.

Roman22

Wysłany: Czw Paź 15, 2015 12:02 pm   języki obce na uczelni

Jak jeszcze studiowałem w Łodzi, to swoją wiedzę na temat języków dopełniałem przy pomocy kursów. Brałem korepetycje z języka hiszpańskiego dwa razy w tygodniu.

Bolida

Wysłany: Śro Paź 28, 2015 12:38 pm   

Bardzo źle wspominam naukę języka na studiach.. niczego się nie nauczyłam. Dopiero teraz gdy jestem po semestrze nauki w Lincolnie mogę powiedzieć, że umiem mówić po angielsku i że warto było chodzić na zajęcia. A na studiach- zajęcia zmarnowane.

Kurenai 

Wysłany: Pon Sie 29, 2016 8:59 pm   

Ktoś coś? Nie wiem na jaki język się zdecydować, w szkole średniej uczyłam się i angielskiego, i francuskiego, i niemieckiego.

Marissa85

Wysłany: Czw Gru 22, 2016 10:55 am   

Ja bym dalej kontynuowała naukę języka angielskiego i nie zwracała uwagi na inne. Lepiej szlifować to czego się uczymy od dawna moim zdaniem.

Odpowiedz do tematu