Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
GRAFIKA ZAOCZNIE!!
Autor Wiadomość
grzesiek

Wysłany: Czw Lip 02, 2009 6:15 am   

riv napisał/a:
Na niestacjonarnych ucza Ci sami profesorowie , ktorzy ucza na dziennych ? Czy jest to jakos podzielone ? Ile dni w tygodniu (ewentualnie rowniez, w jakie dni) trwa nauka na niestacjonarnych ?

Zajęcia na sudiach niestacjonarnych prowadzą ci sami pedagodzy, Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach i przed i popołudniowych.

Gość

Wysłany: Czw Lip 02, 2009 8:10 am   

Krotko i zwiezle :) Dziekuje bardzo za odpowiedz ! :)

riv
Gość
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 5:24 pm   

Moze moderator zmienilby temat, na grafika niestacjonarne ? :P

Mam pytanie odnosnie wynikow rekrutacji na niestacjonarne wlasnie, teoretycznie maja byc 31 lipca - ale jak wiadomo to BARDZO DLUGI okres czasu :) Czy jest szansa, ze wyniki beda dostepne wczesniej ?

Paulina 

Wysłany: Śro Lip 15, 2009 2:58 pm   

szans brak.. niestety..

Gość

Wysłany: Śro Wrz 02, 2009 7:46 pm   

Hej czy moglby ktos podac przykladowy plan zajec studenta grafiki zaocznej ? Z gory dzieki ;)

grzesiek

Wysłany: Śro Wrz 02, 2009 8:55 pm   

Anonymous napisał/a:
Hej czy moglby ktos podac przykladowy plan zajec studenta grafiki zaocznej ?[ciach]

Znaczy niestacjonarnej... I czy II stopnia? (oczywiście nic nie obiecuję - na razie wysłałem prośbę do dziekanatu)

Pozdr.

Gość

Wysłany: Śro Wrz 02, 2009 9:29 pm   

Niestacjonarnej I stopnia :) Naprawde dzieki za odzew :)

Pozdrawiam!

Gość

Wysłany: Śro Wrz 30, 2009 5:19 pm   

czy ma ktoś może informacje ile chętnych osób było na grafike magisterskie zaoczne ?

plum
Gość
Wysłany: Nie Sty 17, 2010 9:35 am   plan

hej,
ma ktos moze plan zajęc niestacjonarnej grafiki (1 stopnia) i mógłby się podzielić?
byłabym bardzo wdzięczna

mój e-mail to mwojdyla09@gmail.com

serdeczne dzięki :)

Studentka
Gość
Wysłany: Śro Maj 19, 2010 9:21 pm   

godziny czy przedmioty cie interesuja?? Jestem na 2 roku i cos tam pamietam. Co roku wszyscy maja taki sam plan

Studentka
Gość
Wysłany: Śro Maj 19, 2010 9:22 pm   

nie ma zaocznych studiow na asp

titikaka
Gość
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 8:18 pm   ?

A ja chciałam się zapytać jak jest z aktami w teczce na studiach niestacjonarnych ? Też nie ma mowy o ich pokazaniu jak w przypadku dziennych? Z góry dzięki za odpowiedź :)

toto

Wysłany: Pon Cze 28, 2010 8:35 pm   

Wydaje mi się, że zasada "wyklucza się studium aktu"przy studiach dziennych dotyczy także studiów niestacjonarnych, lecz nie daję 100%pewności, gdyż nie jestem z komisji rekrutacyjnej;)Najlepiej zadzwonić lub przejść się do dziekanatu-bo na forum różni ludzie i różnie mogą gadać-niekoniecznie dobrze :wink:

ag

Wysłany: Wto Cze 29, 2010 7:56 am   

Studentka napisał/a:
godziny czy przedmioty cie interesuja?? Jestem na 2 roku i cos tam pamietam. Co roku wszyscy maja taki sam plan

jesli mogłabym prosić także o plan niestacjonarnych grafiki 1 stopnia: agakrok@poczta.fm

pracuje i nie wiem, czy zajec nie jest na tyle dużo, ze uda mi się pogodzić jedno z drugim,
z góry dziękuję za odpowiedz,
ag

ev_a
Gość
  Wysłany: Sob Paź 09, 2010 7:59 am   rysunek

Wiem, że zadam dosc głupie pytanie,ale czy na studiach stacjonarnych/niestacjonarnych jest duży nacisk na rysunek? W przyszłosci chce isc na fotografike. Robię niezłe zdjęcia, ale rysunek jest moją piętą Achillesową :? Czy w takim razie mogę się dostac na ASP? Czy raczej mam marne szanse?

Odpowiedz do tematu