Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
edukacja artystyczna
Autor Wiadomość
heledore 

Wysłany: Śro Cze 11, 2008 10:16 am   edukacja artystyczna

Witam, mam pytanie a nawet dwa :P
Jakich pytań moge sie spodziewac na egzaminie na Edukacje Artystyczną?
Z czego najlepiej sie przygotowac? (chodzi mi o konkretne zagadnienia)
Dzieki z góry i pozdrawiam.

qwerty
Gość
Wysłany: Śro Cze 11, 2008 11:52 am   

z niczego, z zalecanych lektur nie pytają, raczej dlaczego edukacja artyst., zainteresowania i tego typu pogaduszki, to nie jest wymagający kierunek

Gość

Wysłany: Śro Cze 11, 2008 3:00 pm   

qwerty jestes na edukacji? a moze znasz kogos kto to studiuje?
ogolnie, co sadzi sie o tym kierunku ?

Gość

Wysłany: Śro Cze 11, 2008 3:14 pm   

qwerty pisał już na tym forum że jest na malarstwie. a po edukacji możesz uczyć plastyki w gimnazjum 8)

polan

Wysłany: Śro Cze 11, 2008 3:19 pm   

Edukacja artystyczna nie cieszy się dobrą opinią wśród innych studentów asp

Gość

Wysłany: Śro Cze 11, 2008 3:23 pm   

a z jakiego powodu nie cieszy sie dobra opinią? co sadzi sie o ludziach studiujacych ten kierunek? i czy ciezko sie dostac?

Gość

Wysłany: Śro Cze 11, 2008 4:25 pm   

edukacja artystyczna - nie ma dobrej opinii nawet w innych miastach na asp, bo po prostu to jest kierunek "nijaki", na nastawia na jakaś szczególną pracę twórczą, raczej na siedzenie na "tyłku" w mdk i oglądaniu jak malują dzieci. często bywa tak że studenci na tym kierunku spotykają się z kpiną od innych, no bo "co studiujesz"? - "grafikę" lub "wzornictwo" wow , a tu taka "edukacja" która nic w życiu nie daje. na ten kierunek - taka krąży opinia, idą ludzie "nijacy", raczej nie jest to prestiżowy kierunek

Pszczoła

Wysłany: Śro Cze 11, 2008 7:37 pm   

edukacja art jest jeszcze na krakowskiej Akademi Pedagogicznej. Mam tam znajomych i są dość zadowoleni. Tyle ze słyszałam tam pewną anegdotkę, jak to koleś sie nie dostał i powiedzieli mu, że poszukuja tam nauczycieli a nie artystów.
Faktycznie chodzi głownie o to ze te kierunki są "nijakie". No ale nie tak bardzo oblegane .., miejsc 10 a chętnych ..40? Zresztą nei wiem, jak ktos chce i ma zacięcie to i po edukacji może zrobić karierę :)

polan

Wysłany: Śro Cze 11, 2008 7:54 pm   

po edukacji artystycznej można jeszcze oprowadzać szkolne wycieczki po muzeum... także drzwi do kariery stoją otworem 8)

Gość

Wysłany: Śro Cze 11, 2008 8:07 pm   

polan a co Ty studiujesz? bo widze ze taki super jestes :roll:

polan

Wysłany: Śro Cze 11, 2008 8:51 pm   

super extra bomba wow :lol:
nie wyśmiewam się z edukacji artystycznej... w ogóle nie w tym rzecz. ktoś pytał co się sądzi o tym kierunku to odpowiadam zgodnie z prawdą. ludzie, po prostu są ciekawsze i bardziej rozwijające kierunki na asp... no chyba że ktoś nie ma jeszcze pojęcia co chce robić w życiu... zresztą taką edukację art. można równie dobrze studiować na ogólnej uczelni: cieszyn, toruń, częstochowa...whatever. na jedno wyjdzie 8)
a tak właściwie to nie na jedno, bo podobno w takim toruniu czy częstochowie poziom edukacji art. jest wyższy... a przynajmniej coś tam robią konkretnego

Gość

Wysłany: Czw Cze 12, 2008 6:48 am   

a w częstochowie są egzaminy w lipcu, można się przygotować

Gość

Wysłany: Czw Cze 12, 2008 7:36 am   

Zalezy jak do tego wszystkiego podejsc...moze akurat ktos ma powolanie do bycia nauczycielem i chce przekazywac innym swoja wiedze, pomagac rozwijac sie innym...
W miedzyczasie moze oczywiscie zajmowac sie ''sobą'', miec swoja agencje fotograficzna czy cus, zalezy w czym sie dobrze czuje...A na tym kierunku jest zarowno malarstwo, rysunek jak i grafika, fotografia i dzialania multimedialne.

artaya

Wysłany: Czw Cze 12, 2008 8:35 am   

a boże.. do częśtochowy to nie radze, mieszkam tu od 20 lat i jest nuudno... ;] nic sie nie dzieje, mam nadzieje że uciekne do krakowa.

Gość

Wysłany: Czw Cze 12, 2008 8:46 am   

ten ostatni post to chyba ja pisałam bo jest słowo w słowo o mnie :mrgreen: co by jednak nie mówić o mieście, taka częstochowska grafika jest na niezłym poziomie

Odpowiedz do tematu