Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
scenografia
Autor Wiadomość
ada

Wysłany: Sob Lis 01, 2008 12:46 pm   scenografia

chciałabym zdawać na scenografię i mam takie pytanie do kogoś, kto już studiuje. czy jest dużo chętnych i jakie były zadania na egzaminie w zeszłych latach?

kasia_msc

Wysłany: Śro Sty 07, 2009 2:24 pm   

też bym chciała się tego dowiedzieć... :( i co do teczki włożyć...

pineZka

Wysłany: Śro Lut 04, 2009 7:00 pm   

a ja bym się chciała dowiedzieć jak wygladaja takie studia 'scenografii' ...? i jak wyglądają egzaminy... chcę zdawać na ten kierunek, ale trochę boję się tych egzaminów... ;/

Dominika 

Wysłany: Pią Mar 06, 2009 7:34 pm   Re: scenografia

ada napisał/a:
chciałabym zdawać na scenografię i mam takie pytanie do kogoś, kto już studiuje. czy jest dużo chętnych i jakie były zadania na egzaminie w zeszłych latach?

Ada jesli chcesz sie czegos dowiedziec o scenografie to odezwij sie na mojego maila- domka4-4@o2.pl a najlepiej wyslij mi swoje prace i generalnie cos co robisz to postaram sie odpowiedziec. pozdrawiam!

Dominika 

Wysłany: Pią Mar 06, 2009 7:37 pm   

Generalnie jesli ktos chce sie czegos dowiedziec walic smialo.

daisy
Gość
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 9:55 am   

o ta ja też mam mnóstwo pytań:) też przymierzam się do scenografii, ale za bardzo nie uczęszczałam na żadne kursy i boję się teraz że moje prace są za bardzo amatorskie i w technikach nie takich jak należy... czy ktoś mógłby rzucić okiem na zdjęcia? Mogę przesłać mailem:)

Megi
Gość
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 8:29 am   

cześć!
ja tez prawdopodobnie bede sie starac na scenografie:) czy tez moglabym przeslac do ciebie zdjecia moich prac? I jesli mozesz to napisz cos o egzaminach, szczegolnie o drugim etapie :)

Karmazynowa
Gość
Wysłany: Wto Maj 12, 2009 8:49 pm   

Też zastanawiam się nad studiowaniem scenografii, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Czy może warto wybrać jakiś inny kierunek? A jeśli scenografia to jakie prace trzeba 'wrzucić do teczki'? Czy ciężko się dostać na ten kierunek? No i gdzie możemy pracować po takich studiach? Bardzo zależałoby mi na odpowiedzi kogoś kto studiuje owy kierunek albo go skończył. W każdym bądź razie zależy mi na odpowiedzi kogoś kto się orientuje ;) pozdrawiam.

Muacacycacy
Gość
Wysłany: Wto Cze 23, 2009 12:24 am   

scenograf, scenograifia w okienku google i troche się dowisz :P
mysle ze warto wybrać sie na to co Cię interesuje

jaaa

Wysłany: Wto Cze 30, 2009 6:53 pm   

jak właściwie ma wygladać dokumentacj własnych prac projektowych?
:mrgreen:

mka
Gość
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 4:38 pm   

wiecie może jaki jest plan na podyplomowej scenografii ?

Gość

Wysłany: Czw Paź 08, 2009 10:13 pm   

podpisuje sie pod poprzednim postem:)

Gość

Wysłany: Pon Mar 22, 2010 9:25 pm   

Witam, chciałabym się czegoś dowiedzieć o egzaminie na scenografię. Po pierwsze egzamin praktyczny: co mniej więcej kryje się pod hasłami
- kompozycję przestrzenną na zadany temat
- zadania projektowe połączone z ustną prezentacją przed Komisją Rekrutacyjną
tzn. najlepiej jakby ktoś mógł podać jakiś przykładowy temat z poprzednich lat, a poza tym w jakiej technice ma być takie zadanie wykonane? rysunek, model czy coś innego?
Poza tym, jakiego typu prace umieszczać w teczce poza typowymi malarskimi, rysunkowymi czy musza byc ukierunkowane jakos pod katem studiow? Moze to dziwne pytanie, ale przypuszczam, że przecietny kandydat przy najlepszych checiach nie mial dotad zbyt wiele ze scenografia do czynienia:) I chetnie sie dowiem czegoś o samych studiach, czy poza malarstwem itp. jest duzo zajec projektowych, jak wlasciwie wyglada studiowanie tego kierunku, a no i czy jest bardzo duzo kandydatow przecietnie to tez daje jakis oglad sytuacji:)

Ewka
Gość
Wysłany: Wto Mar 23, 2010 5:31 pm   

Weź się ze mną skontaktuj- egalak@tlen.pl
Tez się niby wybieram na scenografię w tym roku, w czwartek byłam na konsultacjach i cośtam się dowiedziałam (pewnie nie tyle ile bym chciała, ale zawsze coś) :)

Rosa
Gość
Wysłany: Pon Mar 29, 2010 1:47 am   

Cześć! Wybieram się w tym roku na scenografię (w zeszłym roku też startowałam, niestety bez powodzenia). Chciałabym dołączyć do prac na pierwszy etap ze dwie, trzy makiety sceniczne (ostatnim razem miałam tylko projekty na kartkach). W związku z tym chciałabym prosić o parę rad natury technicznej, np. z czego najlepiej zrobić model sceny, wystarczy zwykły karton ,,z pudeł", czy może lepiej jakaś sztywna tektura? (niestety wujaszek Google nie udzielił mi zbyt konstruktywnych informacji w tej kwestii)

Odpowiedz do tematu