Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kandydaci na INTERMEDIA lub już studenci! HELP...
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Czw Cze 16, 2011 2:48 pm   

u mnie jest :P

Gość

Wysłany: Czw Cze 16, 2011 2:51 pm   

Co jest?

Gość

Wysłany: Czw Cze 16, 2011 2:52 pm   

że zapłacono

ciekawa
Gość
Wysłany: Nie Lip 17, 2011 12:10 pm   

ilu kandydatów było w tym roku na intermedia na studia I stopnia (licencjackie)?

Gość

Wysłany: Nie Lip 17, 2011 1:17 pm   

41

ciekawa
Gość
Wysłany: Nie Lip 17, 2011 1:48 pm   

tak mało? :o w zeszłym roku było coś 59, myślałam, że jest tendencja zwyżkowa :P spodziewałam sie tłumów, z 70 osób :P Intermedia to bardzo ciekawy kierunek i niedługo wydział :) dzięki za info ;)

Gość

Wysłany: Pon Maj 21, 2012 9:32 am   

Witajcie, mam pytanie. W rejestracji elektronicznej, jesli chce isc na intermedia to wpisuje studia stacjonarne 1 stopnia, wydzial rzezby, intermedia? czy jakos inaczej, skoro teraz intermedia maja miec wlasna katedre ?
Pozdrawiam, mik

bozena

Wysłany: Pon Maj 21, 2012 3:00 pm   

Intermedia to nie "katedra" tylko osobny kierunek prowadzony przez Wydział Rzeźby w trybie studiów dwustopniowych. Wybierasz właściwy tryb studiów, wydział i "intermedia" same się pojawią.

MJB
Gość
Wysłany: Pon Maj 21, 2012 8:37 pm   

Od września Intermedia będą niezależnym wydziałem :D a na razie tak jak Pani Bożena mówi... najpierw wydział Rzeźby, Kierunek Intermedia, Studia stacjonarne I stopnia(licencjackie) lub II stopnia (magisterskie).

Gość

Wysłany: Pon Maj 21, 2012 9:35 pm   

MJB napisał/a:
Od września Intermedia będą niezależnym wydziałem.

Tak jest. Wszyscy kandydaci zdają jeszcze na Wydział Rzeźby - Kierunek Intermedia. Ale Ci którzy się dostaną, będą już studentami Wydziału Intermediów.

Gość

Wysłany: Pon Maj 28, 2012 5:49 pm   

czy ktos z Was moze juz sie zarejestrowal w rejestracji elektronicznej? tez nie macie jeszcze zadnych powiadomien? i chyba dokumenty do wydruku nie sa "odświeżone", np w któryms z dokumentów jest podana data z 2011, 9 jako przystapienia do studiow, czyli trzeba by to bylo samemu zredagowac

bozena

Wysłany: Pon Maj 28, 2012 5:57 pm   

Drogi Kandydacie - przeczytaj dokładnie w informacji na stronie ASP jakie masz złożyć dokumenty. Jedyne co musisz na razie wydrukować to ankieta osobowa. Pozostałe dokumenty będą cię dotyczyć po otrzymanie decyzji o PRZYJĘCIU cię na studia. Więc na razie zamiast redagować dokumenty, proponuję skupić się na przygotowaniach do egzaminu :-)

Gość

Wysłany: Wto Maj 29, 2012 4:59 pm   

Anonymous napisał/a:
czy ktos z Was moze juz sie zarejestrowal w rejestracji elektronicznej? tez nie macie jeszcze zadnych powiadomien?

Kandydaci. Cierpliwości. Terminy egzaminów są znane. Na stronie ASP w zakładce kandydaci są informacje, które na rzaie są niezbędne - terminy, dokumenty itp. Powiadomienia zawierające szczegóły dalszej procedury pojawią się zaraz po zakończeniu rekrutacji on line tzn 11.06.2012 r.

Gość

Wysłany: Wto Maj 29, 2012 5:07 pm   

bozena napisał/a:
Drogi Kandydacie - przeczytaj dokładnie w informacji na stronie ASP jakie masz złożyć dokumenty. Jedyne co musisz na razie wydrukować to ankieta osobowa.

dla ułatwienia link: http://www.asp.krakow.pl/...-dla-kandydatow
dla leniwych:

Dziekanaty Wydziałów będą przyjmować kserokopie dokumentów zarejestrowanych kandydatów na studia stacjonarne od 4 do 6 czerwca 2012 roku w godz. od 10.00 do 14.00. Maturzyści '2012 składają kserokopię świadectwa dojrzałości w dniach 3 - 4 lipca 2012.

Dokumenty wymagane od kandydatów na studia w ASP
(zarejestrowani kandydaci składają kserokopie dokumentów uwierzytelnione przez szkołę średnią lub uczelnię kandydata, urząd wydający dokument, biuro notarialne lub przez ASP w Krakowie . Kserokopie dokumentów nie będą zwracane) :
-wydruk ankiety rejestracyjnej ze zgodą na przetwarzanie wymaganych wtoku rekrutacji danych, podpisanej przez kandydata;
-kserokopia świadectwa dojrzałości lub odpis wydany przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną (dotyczy maturzystów z poprzednich lat);
- mświadectwo ukończenia szkoły średniej - dotyczy maturzystów 2012, którzy do daty egzaminu wstępnego nie otrzymają świadectwa dojrzałości. Osoby te zobowiązane są do złożenie kserokopii świadectwa dojrzałości 3 lub 4 lipca 2012. Kandydat może złożyć zaświadczenie szkoły średniej o przystąpieniu do matury. Kandydaci, którzy nie doręczą kserokopii świadectwa dojrzałości lub zaświadczenia szkoły nie będą uczestniczyć w rankingu wyników warunkującym przyjęcie na studia;
kserokopia dowodu osobistego lub paszportu (zgodność z oryginałem potwierdza się sprawdzając dokument kandydata);
- kserokopia zaświadczenia Komitetu Głównego Olimpiady Artystycznej - dotyczy laureatów i finalistów Olimpiady Artystycznej stopnia centralnego, Sekcja Plastyki;(więcej na stronie)
- dowód wniesienia opłaty za egzamin wstępny na konto Akademii

Gość

Wysłany: Wto Maj 29, 2012 7:27 pm   

Mam w takim razie pytanie odnośnie kserokopii dowodu. Jeżeli nie mam możliwości pojawienia się w Krakowie, żeby potwierdzić zgodność z oryginałem (dokumenty prześlę kurierem) to czy mogę to zrobić w dniu egzaminu? Czy jak? Mam z tym problem..

Jeszcze jedna sprawa: poprosiłam kogoś (trzeba było iść osobiście :roll: ), żeby wpłacił na konto uczelni opłatę rekrutacyjną ale zapomniała dopisać, że opłata za studia stopnia I (jest tylko kierunek i, że stacjonarne). Nie wiem teraz czy dzwonić do dziekanatu i wyjaśniać czy się domyślą jak zobaczą dowód wpłaty przy dokumentach? :roll:

Odpowiedz do tematu