Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ptah
Wto Sie 14, 2007 3:52 pm
Problemy kandydatów;)
Autor Wiadomość
Oriut 

Wysłany: Pon Cze 18, 2012 8:49 pm   

Czy mam, lub będę mieć możliwość dowiedzieć się ile dostałam punktów za teczkę, mimo, że nie zakwalifikowałam się do następnego etapu? (zdawałam na wydział grafiki)

Gość

Wysłany: Pon Cze 18, 2012 9:06 pm   

Wyślą Ci list :)

Gość

Wysłany: Wto Cze 19, 2012 12:28 pm   

Czy ktoś z Was orientuje się może jak wygląda egzamin praktyczny tzn. czy trwa on cały dzień czy dana grupa przychodzi np. na 9.00-13.00, a później kolejna grupa kandydatów od tej 14.00 - 18.00?

hej
Gość
Wysłany: Wto Cze 19, 2012 1:08 pm   

Komu ufać?Komu wierzyć?
W informatorze pisze,że egzamin praktyczny trwa 2 dni,a na stronie że 3 dni.Ponadto na stronie pisze,że trzeba przynieść czarny brystol,a w informatorze o tym nie pisze.

Jak wygląda egzamin praktyczny?
W jeden dzień jest i akt i martwa natura ?
W drugi dzień są ćwiczenia specjalistyczne? (składanie kartonów i rysunek?)
Może ktoś mi to napisać?

Gość

Wysłany: Wto Cze 19, 2012 1:19 pm   

Gość - tak jak napisane w komunikatach czyli cały dzień wszyscy a w środku przerwa.
hej, skoro jest napisane na stronie (tej rekrutacyjnej?) to znaczy, że trzeba przynieść to o czym piszą.

Gość

Wysłany: Wto Cze 19, 2012 5:27 pm   

A to nie jest czasem tak, że jeden dzień rysunek, drugi malarstwo, a trzeci dzień zadania kierunkowe na każdym wydziale inne?

Gość

Wysłany: Wto Cze 19, 2012 6:20 pm   

na grafice napewno jest tak, 3 dni, sprawdzcie sobie waidomości na swoich kontach rekrutacyjnych, tam wszystko pisze

Gość

Wysłany: Pon Lip 02, 2012 11:14 am   

Wyniki z trzeciego etapu parkwią się dzisiaj na naszych kontach? Czy trzeba czekać do 6 lipca?

bozena

Wysłany: Pon Lip 02, 2012 1:20 pm   

6 lipca

Gość

Wysłany: Pon Lip 02, 2012 3:55 pm   

No nic to trzeba uzbroić się w cierpliwość...
Bardzo dziękuję za odpowiedź

gość
Gość
Wysłany: Nie Lip 08, 2012 2:32 pm   

Dzień dobry, czy jeśli się nie przeszło etapu trzeciego to można odebrać prace z egzaminu praktycznego? Jeśliby ktoś wiedział coś na ten temat to bardzo bym prosiła o jak najszybszą odpowiedź, pozdrawiam.
PS Pytam tutaj bo jest weekend i trudniej o odpowiedź od uczelni.

Gość

Wysłany: Nie Lip 08, 2012 2:48 pm   

nie można

klaudyna225

Wysłany: Śro Wrz 12, 2012 6:29 pm   

Witam :) Czy czyta forum ktoś z wzornictwa?
Chodzi mi o kilka takich ogólnych informacji bo chciałabym w przyszłym roku startować,
czy warto zdawać historie sztuki na maturze, czy chętnych jest bardzo dużo, czy egzaminy są bardzo trudne. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś odezwał się na e-maila klaudia.g@onet.pl

Dziękuje i pozdrawiam

bozena

Wysłany: Śro Wrz 12, 2012 7:28 pm   

Akurat z wzornictwa "ktoś" czyta i co więcej - odpowiada. Jak przyjrzysz się dobrze części dla kandydatów, zobaczysz, że jest osobna część dla kandydatów na poszczególne wydziały w tym dla Form Przemysłowych. W tej części są różne tematy, w tym ta gdzie odpowiada sekretarz WKR (czyli póki co - ja ;-) ). Jak poświęcisz chwilę na ich przejrzenie to znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat egzaminu w tym odpowiedź na pytanie dotyczące matury. Ta odpowiedź jest również zawarta w uchwale rekrutacyjnej na stronie ASP dla kandydatów.
Na wszelki wypadek: NIE WYMAGAMY MATURY Z HISTORII SZTUKI. Chociaż wiedza z tego zakresu bardzo się przydaje.
Zapraszam też na konsultacje dla kandydatów - zaczną się 15 lutego i na zajęcia Otwartych Warsztatów Projektowania.

bozena

Wysłany: Śro Wrz 12, 2012 7:30 pm   

Zwracam ci też uwagę, że po to jest forum, żeby nie trzeba było odpowiadać po 100 razy na te same pytania (większość kandydatów ma identyczne problemy). Odpowiedź na twoje pytanie może przydać się kilku innym kandydatom więc może niekoniecznie trzeba z kimś kontaktować się prywatnie ;-)

Odpowiedz do tematu