Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ptah
Wto Sie 14, 2007 3:52 pm
Problemy kandydatów;)
Autor Wiadomość
bozena

Wysłany: Sob Maj 25, 2013 1:13 pm   

Zarejestrowani kandydaci składają kserokopie dokumentów uwierzytelnione przez szkołę średnią lub uczelnię kandydata, urząd wydający dokument, biuro notarialne lub przez ASP w Krakowie. Kserokopie dokumentów nie będą zwracane cytat ze strony dla kandydatów

W twoim wypadku najprościej będzie załatwić to w szkole średniej. Dotyczy to również dowodu.

Można dokumenty przesłać pocztą. Pamiętaj jednak, żeby zrobić to wcześniej i jakimś bezpiecznym sposobem - tak żeby dotarły na czas. Wyślij je na adres właściwego DZIEKANATU. Zadzwoń i sprawdź czy dotarły.

lotill

Wysłany: Nie Maj 26, 2013 10:28 am   

Dzięki za szybką odpowiedź :) Miło to słyszeć, kamień z serca.

Leo

Wysłany: Śro Maj 29, 2013 10:09 am   

Witam,
Mam problem z wstawieniem swojego zdjęcia. Po próbie wprowadzenia zdjęcia wyświetla mi się komunikat o błędnych wymiarach. Dane zdjęcia to: 200 x 250 px i 14,4 KB. Proszę o pomoc, nie wiem gdzie jest błąd.

bozena

Wysłany: Śro Maj 29, 2013 11:58 am   

Nie przejmuj się - bez zdjęcia też możesz zdawać ;-)

Leo

Wysłany: Śro Maj 29, 2013 2:03 pm   

:) To dobrze, dziękuję za odpowiedź.

modibogo

Wysłany: Pon Cze 10, 2013 11:59 am   

Mam takie pytanie z innej beczki.
Pojawił mi się komunikat, że etap I rozpoczyna się o 9.30, ale w zakładce ,,egzaminy" mam podane 15:00-18:00. Czy to oznacza, że muszę być od rana i czekać na swoją kolej? A może, mogę normalnie przyjść potem, w wyznaczonym czasie?
Z góry dziękuję za możliwie szybką odpowiedź.. :wink:

bozena

Wysłany: Pon Cze 10, 2013 4:30 pm   

Człowieku! Jak ktokolwiek ma ci pomóc skoro nie piszesz na jaki kierunek zdajesz?

modibogo

Wysłany: Pon Cze 10, 2013 5:27 pm   

Raaaacja. Malarstwo.

bozena

Wysłany: Pon Cze 10, 2013 5:47 pm   

Wysłałam pytanie do sekretarza.

bozena

Wysłany: Wto Cze 11, 2013 5:48 am   

Chyba szybciej będzie jak zadzwonisz bezpośrednio do dziekanatu WM.

maciej

Wysłany: Czw Cze 13, 2013 3:32 pm   

Co się stanie jeżeli na drugi etap egzaminu (malarstwo) się spóźni ? Nie wpuszczają wtedy czy człowiek ma po prostu mniej czasu?

bozena

Wysłany: Czw Cze 13, 2013 4:08 pm   

Lepiej się nie spóźniać - sekretarz może odmówić wpuszczenia na salę. Na pewno nikt nie będzie specjalnie dla ciebie przedłużał egzamin. Jeżeli ci zależy to może lepiej być wcześniej?

nvague

Wysłany: Sob Cze 15, 2013 9:31 am   

Witajcie. Zdaję na II st Arch.Wnętrz. Szukam informacji na ten temat w internecie, dzwoniłam wielokrotnie do dziekanatu Architektury Wnetrz, byłam również na konsultacjach, ale jestem panikarą i nadal mam wątpliwości: 1. Na II stopień AW trzeba przedstawić 20 prac w teczce z tego co najmniej 10 kierunkowych (czyli PROJEKTY wnętrz, mebli itp) tak? W tych 10 pracach projektowych wliczone mają być też plansze z dyplomu licencjackiego? w moim przypadku to już 5 plansz... 2. Nie przedstawiamy portfolio, tylko teczkę. (?) Słyszałam o jakiejś płytce-czy ta płytka ma zawierać projekty które już nie "zmieściły się do teczki" i jest rodzajem portfolio? 3. Egzamin odbywa się w jednym dniu (przegląd teczki i rozmowa kwalifikacyjna) ? Czy rozmowa ta odbywana jest podczas przeglądu naszej teczki czy jakoś oddzielnie-jako drugi etap w tym samym dniu?
Przepraszam, jeśli pytania sa troche naiwniackie. Jestem z innej uczelni, liczę na wyrozumiałość i szybką odpowiedź. Pozdrawiam ;)

Odpowiedz do tematu