Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
DOKUMENTY!!!!
Autor Wiadomość
bozena

Wysłany: Pon Cze 07, 2010 8:47 am   DOKUMENTY!!!!

SPRAWA DOKUMENTÓW

Uwaga! Niestety do informatora wkradł się błąd.
W informacji o wymaganych dokumentach brakuje informacji konieczności przyniesienia świadectwa ukończenia szkoły średniej (lub uwierzytelnionej kopii) i zaświadczenia o przystąpieniu do egzaminu maturalnego.
Bardzo Was przepraszamy ale niestety te dokumenty są NIEZBĘDNE.
Jeżeli ktoś wysłał już dokumenty pocztą, będzie proszony o doniesienie tych dokumentów na egzamin.

Dodatkowo do wszystkich Kandydatów zostanie wysłany odpowiedni komunikat na konto.

bozena

Wysłany: Pon Cze 07, 2010 3:14 pm   

Kandydaci, którzy zdali maturę wcześniej przynoszą tylko świadectwo maturalne.

Gość

Wysłany: Śro Cze 09, 2010 8:12 am   

i? na stronie pisze lub... ja już sama nie wiem, jest z tym taki problem, czyli można złożyć papiery bez tego i je donieść później? w mojej szkole dyrektora ciągle nie ma i muszę ludzi prosić żeby mi załatwiali jego podpis, bo jestem w Krakowie. Ponadto
czy ktoś może mnie poinformować od której do której można składać papiery na ul. Humberta?

Gość

Wysłany: Śro Cze 09, 2010 8:26 am   

można składać papiery od 10 do 14.

Gość

Wysłany: Śro Cze 09, 2010 8:28 am   

mam jeszcze jedno pytanie, " składają kserokopie dokumentów uwierzytelnione przez szkołę średnią lub uczelnię kandydata, urząd wydający dokument, biuro notarialne lub przez ASP w Krakowie" oznacza, że można przynieść po prostu skserowane dokumenty wraz z oryginałami i ktoś w dziekanacie potwierdzi zgodność? czy trzeba koniecznie mieć ksero świadectwa ze szkoły, maturalnego z OKE itd?

bozena

Wysłany: Śro Cze 09, 2010 9:00 am   

yes, yes, yes. Przychodzisz do dziekanatu z oryginałami i kserokopiami, wychodzisz tylko z oryginałami. :-)

Gość

Wysłany: Śro Cze 09, 2010 2:09 pm   

albo idziesz do swojego liceum i miła pani w sekretariacie Ci w minutę za darmo przybija parę pieczątek na ksero. w zależności od dyspozycyjności oryginału ta opcja może być bardziej elastyczna.

Gość

Wysłany: Śro Cze 09, 2010 2:12 pm   

Anonymous napisał/a:
albo idziesz do swojego liceum i miła pani w sekretariacie Ci w minutę za darmo przybija parę pieczątek na ksero. w zależności od dyspozycyjności oryginału ta opcja może być bardziej elastyczna.

i jeszcze dodam, że nie potrzebujesz podpisu dyrektora. zazwyczaj panie w sekretariacie są w pełni upoważnione do poświadczenia zgodności kopii.

Gość

Wysłany: Śro Cze 09, 2010 9:35 pm   

bozena napisał/a:
yes, yes, yes. Przychodzisz do dziekanatu z oryginałami i kserokopiami, wychodzisz tylko z oryginałami. :-)

Dziwne - gdy wczoraj tak właśnie zrobiłam (dokumenty złożyłam w sekretariacie) pani powiedziała mi, ze nie ma takiej możliwości tam na miejscu. I w rezultacie wzięła oryginał świadectwa maturalnego. to jak to w końcu jest?

Gość

Wysłany: Śro Cze 09, 2010 9:38 pm   

Do powyższego - z tą różnicą, że składałam na scenografię w budynku przy pl. Matejki...

bozena

Wysłany: Śro Cze 09, 2010 10:06 pm   

Ale jak rozumiem ostatecznie dokumenty zostały przyjęte? Ba tak naprawdę to jest chyba najważniejsze. Pamiętajcie, że Panie w dziekanatach to jednak też ludzie. Po raz pierwszy Kandydaci składają nie oryginały dokumentów lecz kopie i stąd te nieporozumienia. W sytuacjach krytycznych można się podeprzeć informatorem i komunikatem nr 1 ze strony elektronicznej rekrutacji. Ale czasem warto sobie odpuścić.

ps. Czytajcie uważnie wszystkie komunikaty.

Gość

Wysłany: Czw Cze 10, 2010 11:04 am   

bozena napisał/a:
ps. Czytajcie uważnie wszystkie komunikaty.

np ten:

asp.krakow.pl napisał/a:
kserokopie dokumentów uwierzytelnione [...] przez ASP w Krakowie (w wypadku kandydatów zdających egzamin po raz kolejny)

Gość

Wysłany: Pią Cze 11, 2010 12:59 am   

No właśnie - rok temu również próbowałam. Ale teraz to już nieważne, i tak na dzień dzisiejszy nie muszę mieć świadectwa przy sobie.

Gość

Wysłany: Pią Cze 11, 2010 5:01 pm   

Mam pytanie, czy osoby z dzialu grafiki juz dostały powiadomienie o terminie I etapu?

Gość

Wysłany: Pią Cze 11, 2010 5:13 pm   

Anonymous napisał/a:
Mam pytanie, czy osoby z dzialu grafiki juz dostały powiadomienie o terminie I etapu?
jeszcze nie.

Odpowiedz do tematu