Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
DESIGN w meblach i wnętrzech
Autor Wiadomość
mnowak35 

Wysłany: Nie Cze 26, 2011 11:12 am   DESIGN w meblach i wnętrzech

Witam
Wiem że zagląda tu sporo osób z fajnymi pomysłami na meble i nietuzinkowe dodatki wnętrzarskie. Od kilkunastu lat prowadzę z bratem małą pracownię/wzorcownię stolarską. Na przestrzeni kilku ostatnich lat zrodził się pomysł zorganizowania grupy ludzi z pomysłami, połączeniu projektu i wykonania, oraz promowania dobrych pomysłów i dobrego wykonania. Na razie chciałem zapytać czy było by zainteresowanie takim pomysłem. Docelowo myślałem o stworzeniu strony internetowej może ze sklepem w którym można by było nabyć rzeczy wartościowe zarówno pod względem stylu, pomysłu jak i jakości wykonania.
Jeżeli ma ktoś ciekawy projekt jako pracę końcową który będzie pasował do koncepcji pomysłu przedstawionego wyżej możemy go wykonać. Nie chwaląc się raz taki projekt zrealizowaliśmy i zarówno pomysł jak i wykonanie otrzymał bardzo wysokie oceny na egzaminie końcowym.
Zapraszam do wyrażania swoich opinii.
Pozdrawiam

teja97171

Wysłany: Czw Lis 22, 2018 11:16 am   

merry christmas wishes text
merry christmas wishes in english
merry christmas wishes
merry christmas wishes text

Diamoneste 
ASDASDAS

Wysłany: Pon Gru 03, 2018 7:54 am   

DESIGN w meblach i wnętrzech

Sonit

Wysłany: Pią Cze 07, 2019 6:43 am   

Ja u siebie w kuchni mam np meble robione na wymiar od firmy Em meble z Radomska i dzięki temu mogę cieszyć się ładną i funkcjonalną kuchnią.

Jakuz 

Wysłany: Wto Cze 25, 2019 1:19 pm   

piękne te meble jak się zastanowię nad wzięciem pożyczki pozabankowe do 20000 to zamówię i zmienię swoją kuchnie na taką że każdy będzie mi zazdrościł nowoczesnego i modnego wyglądu.

slon

Wysłany: Śro Cze 26, 2019 12:55 pm   

Najnowocześniejszy design znajdziecie na pewno tutaj https://www.swiatmebli.pl/ . Według mnie ich oferta meblowa jest jednocześnie modna, piękna i niezwykle tania. Sprawdźcie sami bo według mnie są jak najbardziej konkurencyjni.

tatarus

Wysłany: Pią Lip 12, 2019 7:57 am   

Ja od jakiegoś czasu szukam inspiracji na meble do mojego domu, powoli je urządzamy, ale jakoś brak pomysłów. Przeglądałam wiele sklepów, firm meblowych, wiele mi się nie spodobało. Jedynie na ceneo znalazłam szafy Skandynawskie https://www.ceneo.pl/Szafy/Styl:Skandynawski.htm są fajne i spory wybór. Myślę że jedną mogła bym kupic do pokoju dziecka. Co myślicie ? Będzie dobra.

bierendaa

Wysłany: Śro Wrz 11, 2019 8:00 pm   

Warto znac takie miejsca jak http://chobotdesign.pl przy urządzaniu wnętrz. Tu będziecie mogli liczyć na bardzo duży wybór mebli w różnych stylach. Ich oferta to właśnie meble na wymiar. Te wiadomo będą najlepiej się sprawdzać w każdym wnętrzu.

Odpowiedz do tematu