Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ptah
Wto Sie 14, 2007 3:53 pm
Teczka...
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Sob Cze 12, 2010 9:05 am   

Witam , mam powarzny problem! Zdawałem w tamtym roku na malarstwo (stacjonarne) , w tym roku równierz chciałem zdawac zapłaciłem wysłałem papiery i się zorientowałem że egzaminy mam na edukację artystyczną na która nie chce zdawać. I czy w tym roku nie ma egzaminów na malarstwo stacjonarne , czy tylko są na magisterskie i niestacjonarne? Jak tak to poszli konie po betonie , pisz pan przepadło! Proszę o pomoc, i czy mogę to zmienić na magisterskie? Proszę pomocy!!

ojej
Gość
Wysłany: Sob Lis 20, 2010 4:20 pm   

Drogi Rasputinie!
Czy mogę dodać do teczki akty rysowane ze zdjęć? Nie mam możliwości rysowania golasów z natury.Nie wiem,co robić...

Gość

Wysłany: Śro Gru 01, 2010 4:29 pm   

możesz ale niewarto rysować niczego ze zdięc to ci nic niedaje

n00b
Gość
Wysłany: Nie Mar 06, 2011 8:41 pm   

z góry przepraszam jeśli pytanie okaże się głupie.(można się śmiać)
Czy można oprócz prac realistycznych mieć np. plansze z rysunkami w stylu komiksowym/mangowym czy lepiej w ogóle się z tym nie pokazywać?

n00b
Gość
Wysłany: Nie Mar 06, 2011 8:44 pm   

konkretnie na kierunek:grafika

Gość

Wysłany: Pon Mar 07, 2011 5:52 pm   

nie pokazuj mangi

Malinowa
Gość
Wysłany: Pon Mar 07, 2011 6:51 pm   

Orientuje się ktoś jak wyglądają sobotnie zajęcia na Akademii Otwartej? Co jest potrzebne, co zbędne, czy można wziąć pokazać swoje prace, ile osób mniej więcej w tym uczestniczy itp...? :roll: :roll:

Gość

Wysłany: Sob Mar 12, 2011 7:27 pm   

w najwiekszym skrucie przychodzisz i rysujesz na koniec zajec najczęściej pokazujesz dowud wpłaty za zajecia
najwygodniej jest zabrać ołuwki lub węgiel ale możesz wziąść co chcesz ilość osub jest bardzo różna od 2 do 22

Ptah 
Dawniej Rasputin

Wysłany: Nie Mar 13, 2011 8:10 am   

O zgrozo.
Czasem żałuję że na egzaminie nie ma części pisemnej.
10 ortów w dwóch linijkach tekstu.... i zero interpunkcji.

bozena

Wysłany: Nie Mar 13, 2011 2:47 pm   

Oj tam, oj tam Pankrator. ;-) Ja myślę, że to tylko taka prowokacja w reakcji na "powarzny problem". W przeciwnym razie ... :???: :shock:

Gość

Wysłany: Wto Mar 22, 2011 8:24 am   

prawda :) to prosty wskaznik na temat ortografi zawsze wypowiada sie ten ktury niema nic do powiedzenia

Gość
Gość
Wysłany: Pią Kwi 29, 2011 1:36 pm   

Czy mogę dać do teczki prace wykonane technikami mieszanymi? :neutral: łącze akryle z kredkami. Albo akwarele i kredki. Czy będą na mnie źle patrzeć? : P

Ptah 
Dawniej Rasputin

Wysłany: Pią Kwi 29, 2011 1:40 pm   

możesz.
Nie ma złych technik... jest tylko złe ich wykorzystanie.

Gość

Wysłany: Sob Maj 07, 2011 2:40 pm   

Miałabym pytanie, czy zdając na malarstwo mam kłaść większy nacisk na stadium akt i realizm w rysunkach czy mogę powrzucać moje kubistyczne obrazy??? Boję się, żeby nimi nie zaszkodzić..

ggg
Gość
Wysłany: Sob Maj 07, 2011 10:42 pm   

czy mógłby mi ktos powiedziec- czy do teczki moge wrzucic planszę z fragmentami szkicownika, przy czym tymi szkicami sa rzeźby. troche szwędałam się po muzeach robiąc szkice rzeźb klasycznych oraz tych współczesnych, niektore są bardzo dobre.co o tym myslicie?

Odpowiedz do tematu