Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ptah
Wto Sie 14, 2007 3:53 pm
Teczka...
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Nie Maj 08, 2011 7:56 am   

tak

gosciu
Gość
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 9:40 am   

jeśli maksymalny rozmiar to 70/100, czy jak będę mieć więcej prac o polowe mniejszych to tez będzie dobrze? : P

Gość

Wysłany: Pon Maj 09, 2011 10:17 am   

tak

Gość

Wysłany: Pon Maj 09, 2011 3:25 pm   

gdzie jest napisane że max to 100 na 70?

Gość

Wysłany: Pon Maj 09, 2011 5:53 pm   

Hej,

Jakoś w odpowiednich do tego wątkach wszyscy milczą, więc zapytam jeszcze raz o kierunek intermedia. Czy macie może jakieś porady dot. teczki?

I jeszcze jedno: jaki jest "zysk" z tytułu finalisty w Olimpiadzie Artystycznej? Bo na stronie jest napisane, że należy przy rekrutacji takie oświadczenie dołączyć do papierów, ale zupełnie nie wiem co mi to daje. Czy ktoś coś wie?

Gość

Wysłany: Pon Maj 09, 2011 7:05 pm   

Jakoś w wątkach do tego przeznaczonych wszyscy milczą*
; )

Gość

Wysłany: Wto Maj 10, 2011 5:52 am   

gdzie jest napisane że max to 100 na 70?

Gość

Wysłany: Wto Maj 10, 2011 5:58 am   

nigdzie

Gość

Wysłany: Wto Maj 10, 2011 10:25 am   

Co do olimpiady, to już wszystko wiadomo, dla zainteresowanych:

Uchwała nr 8/2009 Senatu ASP z dnia 29.04.2009 r. ustala zasady przyjmowania na studia w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie laureatów oraz finalistów Olimpiady Artystycznej stopnia centralnego, Sekcja Plastyki obowiązujące w rekrutacji w latach 2010-2012:
"1. Laureaci oraz finaliści Olimpiady Artystycznej stopnia centralnego, Sekcja Plastyki, organizowanej przez Komitet Główny Olimpiady działający na podstawie delegacji Ministerstwa Edukacji Narodowej, będą zwalniani z egzaminu teoretycznego obowiązującego kandydatów na studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie."
"3. Laureaci i finaliści, o których mowa, będą otrzymywać najwyższą ocenę określoną liczbą punktów z egzaminu teoretycznego, który jest definiowany odrębnie dla poszczególnych kierunków i poziomów kształcenia. W latach 2010 – 2012 egzamin teoretyczny może być określany w uchwałach rekrutacyjnych jako etap III, test kompetencyjny, rozmowa kwalifikacyjna sprawdzająca umiejętność analizy dzieła artystycznego, wiedzę z zakresu wybranego kierunku studiów i kultury artystycznej oraz specyfiki zawodu."
Tekst w/w uchwały znajduje się na stronie internetowej akademii pod adresem:
http://www.asp.krakow.pl/...t_2010_2012.pdf

Ale pytanie o teczkę na intermedia pozostaje otwarte.

Edyta
Gość
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 1:01 pm   

Zastanawiam się, interesuję się ceramiką i mam kilka fotografii form, czy na wydział grafiki warto je wrzucić do teczki?

Gość
Gość
Wysłany: Śro Cze 13, 2012 12:09 pm   

Witam, moje pytanie: jeżeli przykleją parę prac mniejszego formatu na większy format, to czy będzie to liczone jako jedna praca?

Gość

Wysłany: Śro Cze 13, 2012 12:18 pm   

Boże widzisz a nie grzmisz. Tak, jako jedna :)

Gość

Wysłany: Śro Cze 13, 2012 12:20 pm   

dzięki, wolałem się upewnić :P

Gość

Wysłany: Sob Cze 16, 2012 7:15 am   

Witam,czy może ktoś mi powiedzieć, z czego skl'ada sie, ekzamin na architekture, wnętrz na drugim etapie...(rysunek i itd,co trzeba malowac'????)))

Mikulew 

Wysłany: Nie Lip 14, 2013 7:58 pm   

kaśka napisał/a:
ja z z pytaniem, jak powinna wyglądać teczka na konserwację? ;)
same martwe natury czy moga być też akty, jakies krajobrazy, itp.. ?
czy na ten wydział tez trzeba składać pracę wskazujące na zainteresowanie kierunkiem? jakie to miałyby być wtedy prace?
orientuje sie moze ktos jaki jest w ogóle poziom tych prac? podobny jak na malarstwo?
:D

chciałbym odświeżyć temat oraz jeszcze raz zapytać się o to co napisał Pani powyżej.

Poniżej mam kilka pytań:

1. czy rysowanie na czarnym papierze białą kredką też jest uznawany za rysunek?
2. jak ktoś chcę iść na konserwacje dzieł malarskich to prace wskazujące na zainteresowanie kierunkiem to mogą być szkice szkatułek? Czy kopie np drzeworytu Dürera? Szersza odpowiedź na pytanie Kasi
3. mam pytanie dotyczące wiedzy na temat konserwacji. Ponoć to ciężki kierunek i trzeba sporo się uczyć więc czego najlepiej się uczyć oprócz historii sztuki?
4. Są napisane na stronie ASP dotyczące III etapu egzaminu książki typu "farby i spoiwa malarskie". Właśnie tę książkę zakupiłem i ją czytam i pytam się po co jest ta lista książek? Będą pytania z tego na rozmowie czy co?
5. Zastanawiam się nad studiami zza granicą na takim samym kierunku np. w Pradze. Czy przypadkiem nie strzelam sobie w kolano startując do Pragi na konserwację gdy mam świadomość, że polski poziom konserwacji jest uznawany za wysoki?
6. Słyszałem ponoć, że mówienie, że się skończyło 2-letnie studium "konserwacji mebla" w Tarnowie jest samobójstwem, bo wybierają nowicjuszy a nie ludzi, którzy coś już tam umieją w tej dziedzinie. Czy to prawda?

Dziękuję za odpowiedź

Odpowiedz do tematu