Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
your future bottle organizowany przez heineken
Autor Wiadomość
majk

Wysłany: Nie Lut 03, 2013 9:53 pm   your future bottle organizowany przez heineken

Znalazłem w klubie ulotkę odnośnie tego konkursu o nazwie 'yourfuturebottle' i mnie zaciekawiło. Zaglądał ktoś, czy może bierze udział w tym konkursie organizowanym przez heineken? Tydzień w Mediolanie to byłoby coś...

kmroz22

Wysłany: Czw Lut 14, 2013 10:56 am   

Też widziałam ta ulotkę i zainteresowałam się konkursem, znalazłam więcej informacji na stronie yourfuturebottle.com
Przeglądałam już projekty innych na https://apps.facebook.com/heineken_ltded/ i powiem, że konkurencja jest spora, ale wystarczy umieć posługiwać się odpowiednimi programami i trochę wyobraźni. Zresztą zawsze warto spróbować ;) Z tego co widziałam to w jury są same znane osoby.
Trzymam kciuki żeby ktoś od nas z Polski zakwalifikował się do pierwszej 30 :)

blue

Wysłany: Śro Lut 20, 2013 6:21 pm   

W jury będą Evan Orensten Mark Dytham Mark van Iterson -ostro!

Gabriello77

Wysłany: Pon Kwi 01, 2013 2:41 pm   

A widzieliście projekty na stronie, finalowa 30 juz wybrana. Mi podoba się np. ta butelka Nathalie Gerner. Austriacki projekt , troche zimny ale mi naprawde przypadl do gustu. Konkurencja spora, z Polski zaangażował się nawet Tomek Rygalik więc ranga wydarzenia napewno duża. Z chęcią zobaczę zwycięski prjekt a to już w w kwietniu.

joni93 

Wysłany: Sob Lis 15, 2014 9:05 pm   Re: CPCastellbisbal 2012-2013 Roller Hockey Elite

Mi podoba się np. ta butelka Nathalie Gerner. Austriacki projekt , troche zimny ale mi naprawde przypadl do gustu. Konkurencja spora, z Polski zaangażował się nawet Tomek Rygalik więc ranga wydarzenia napewno duża.

Odpowiedz do tematu