Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rysunki do teczki
Autor Wiadomość
tuli

Wysłany: Czw Sty 16, 2014 7:49 pm   Rysunki do teczki

Hej! Mam pytanie. Czy ktoś może udzielić mi szerszej informacji na temat prac rysunkowych do teczki na rzeźbę? Podane jest iż minimum 10 prac formatu 70x100... koniecznie takie wielkie? Co Wy ładowaliście do swych teczek w tym temacie?

TimmUlrichss 

Wysłany: Pon Lut 03, 2014 1:28 am   

podciągam

Ptah 
Dawniej Rasputin

Wysłany: Śro Lut 05, 2014 5:38 am   

Nie "koniecznie"... nikt Cię nie wyrzuci za drzwi jak będą deko mniejsze... ale format ten podany jest nie bez powodu. I na takim formacie rysuje się na egzaminie.
10 prac to nie jest dużo. Nawet jeśli jeszcze ich nie masz, dasz radę do egzaminu zrobić 30-50 i wybrać 10.

tuli

Wysłany: Wto Mar 04, 2014 2:15 pm   

Dziękuję Ptahu! Teraz mam znowuż mętlik bo na stronie ASP jest wszystko pozmieniane!
Cytat:
Etap II – przegląd prac i rozmowa kwalifikacyjna: kandydat przedstawia Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej samodzielnie wykonane prace świadczące o jego predyspozycjach i umiejętnościach oraz wiedzy kierunkowej i charakterze zainteresowań.

I nic o pracach rysunkowych, ba! :
Cytat:
Informujemy, że w roku 2014 Wydział Rzeźby nie prowadzi konsultacji dla kandydatów na studia.

Olaboga... No to chyba idziemy na pałę... tzn na dni otwarte ;) No i rzeźbimy, rzeźbimy...

Ptah 
Dawniej Rasputin

Wysłany: Pią Mar 07, 2014 11:28 am   

Na pocieszkę powiem Ci, że wydział rzeźby zwiększył ilość przyjęć do 22 osób a kandydatów będzie pewnie niewiele więcej niż 22 ;)
W roczniku 2012/13 na 18 miejsc było 33 kandydatów.

Słyszałem też że egzamin zaczyna się od praktycznego... ale teczka + rozmowa jest później.

Gabi_37 

Wysłany: Sob Mar 22, 2014 8:19 pm   

A tak swoją drogą to wie ktoś może czy będą w tym roku jakieś dni otwarte? Słyszałam, że raczej nie, ale ta informacja nie jest pewna,dlatego chce się upewnić...

nemoo

Wysłany: Nie Mar 23, 2014 1:15 am   

ja jestem umówiony w sprawie obejrzenia sobie pracowni rzeźby jeśli chcesz wpadaj;-)

Mefistofelium

Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 6:18 am   

Witam !
Ja mam za to pytanie odnośnie prezentowania rzeźb. W grę wchodzi li tylko przedstawiania prac rzeźbiarskich za pomocą zdjęć, prawda ? W tym wypadku znowu przydaje się brystol i zręczne przymocowanie do niego zdjęć ?
A kolejne pytanie, czy ktoś jest w stanie udzielić mi informacji czy rzeźby przedstawiane w teczce powinny być samymi popiersiami, generalnie konwencjonalna tematyka, czy też akceptowalne są wszelkie wariacje powstałe przez bawienie się wyobraźnią , mały surrealizm ? Z góry dziękuję za odpowiedź !

Odpowiedz do tematu