Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
2 kierunki jednoczesnie
Autor Wiadomość
niezdecydowana

Wysłany: Nie Cze 22, 2014 12:13 pm   2 kierunki jednoczesnie

Witam,
chciałam się poradzić w pewnej sprawie. Czy studiowanie malarstwa na ASP i innego kierunku na zupełnie innej uczelni (np. Politechnice) jest fizycznie możliwe. Dodam, że chodzi mi o studia dzienne i to we Wrocławiu. Chodzi mi o to, czy studia na asp pochłaniają bardzo dużo czasu? Jak wyglądają zajęcia? Egzaminy? Słyszałam, że dużo robi się we własnym zakresie, więc może można by się jakoś prześlizgnąć?
Pewnie i tak się nie dostanę, bo maluję hobbystycznie i nie chodzę na żadne kursy, ale chciałabym spróbować, żeby potem nie zastanawiać się przez całe życie: "co by było gdyby...?". Zwłaszcza, że to jest to, co lubię najbardziej.
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. Z góry dziękuję.

abramovic65 
abramovic65

Wysłany: Pon Sie 18, 2014 9:48 am   

Wszystko zależy od nastawienia i od tego ile czasu poświęcasz na malowanie. Studia na asp pochłaniają bardzo dużo czasu więc nie polecam studiowania 2 kierunków. Lepiej oddać się jednej rzeczy i zrobić to dobrze.

Wiewiór 

Wysłany: Pon Sie 18, 2014 10:55 am   

Jestem właśnie po budownictwie na polibudzie i po arch tez na polibudzie (krakowskiej) i szczerze nie polecam dwóch kierunków. Nigdy bym tego nie powtórzyła. Jeśli studiuje się jakieś mało wymagające rzeczy to myśle że można ale wystarczy jeden wymagający kierunek i śpisz po 4 godz dziennie i kończysz z załamaniem nerwowym.

abramovic65 
abramovic65

Wysłany: Wto Sie 19, 2014 10:41 am   

Powiem tak, próbowałam i musiałam zrezygnować z jednego kierunku.

Wiewiór 

Wysłany: Wto Sie 26, 2014 7:56 pm   

A mozna wiedziec co studiowales? :smile:

Hergon_pl

Wysłany: Wto Lut 17, 2015 4:38 pm   

Jest to bardzo czasochłonne,szczególnie jeżeli malarstwo to Twoja pasja,wtedy też moim zdaniem nie ma sensu studiować równocześnie drugiego kierunku,lepiej poświęcić się jednemu i skupić na jednym.

Odpowiedz do tematu