Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc w wybraniu kierunku, dodatkowe informacje
Autor Wiadomość
Raviran

Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 6:45 pm   Pomoc w wybraniu kierunku, dodatkowe informacje

Witam,
w tym temacie chciałam zapytać/poprosić o poradę odnośnie wyboru kierunku studiów. Rozmyślałam już nad grafiką, ale nie jestem jeszcze do końca pewna. Interesuję się grafiką komputerową, chciałabym zgłębić wiedzę odnoście tej dziedziny i czy projektowanie grafiki do gier komputerowych byłby możliwy na tym wydziale (przepraszam za liczne powtórzenia). Jeszcze raz proszę o radę.

Wiewiór 

Wysłany: Śro Wrz 24, 2014 4:47 pm   

Jeśli chcesz projektować gry komputerowe to idź na UJ na informatykę na tworzenie gier komputerowych:
http://www.gry-wideo.if.uj.edu.pl/

Ewentualnie może na łódzkie ASP na wydział sztuk wizualnych na animacje. O tu plany zajęć:
http://www.asp.lodz.pl/in...emid=58&lang=pl

Grafika to grafika artystyczna i użytkowa jak plakaty, layouty książek, czasopism, projektowanie opakowań (to również i na formach), identyfikacje wizualne, okładki, projektowanie płyt, portfolia strony www (szata graficzna), infografiki, fotografia i wszystkie połączenia między nimi. Owszem jest animacja ale nie taka disneyowska o jakiej większość myśli. Tu nie będzie stricte gier komputerowych. Oczywiście swoją wiedzę wyniesioną z asp możesz później wykorzystać w tworzeniu gier ale nikt nie nauczy tu wprost jak "napisać" i stworzyć taką grę.

Nie wiem czy coś rozjaśniłam. Trudno mi więcej napisać, ponieważ nie wiem jakie są Twoje wyobrażenia i wymagania odnośnie kierunku grafika na ASP :lol:

Hergon_pl

Wysłany: Wto Paź 14, 2014 2:30 pm   

Jeżeli nie jesteś pewna czego w życiu chcesz to jak mamy pomóc Ci na forum? Powyżej opis kierunków już masz więc możesz poczytać,ale bez kursu przygotowawczego tak czy inaczej się nie obejdzie.

Odpowiedz do tematu