Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Artystyczna fotografia ślubna
Autor Wiadomość
karolina4

Wysłany: Pon Sty 11, 2016 3:25 pm   Artystyczna fotografia ślubna

Poszukuję fotografa/fotografki - pasjonatów z charyzmą i kreatywnym podejściem do aparatu do uwiecznienia ceremonii zaślubin, wesela i/ lub do sesji w plenerze. Interesują mnie zdjęcia niesztampowe, ze zdrowym poczuciem humoru i nieograniczoną wrażliwością estetyczną.
O wstępny kontakt proszę na: tolak.karolina4@gmail.com :)

linka 

Wysłany: Pon Cze 06, 2016 1:27 pm   

Zerknij sobie tutaj bartcaban.pl. Prawda jest taka, że jeśli chcesz mieć naprawdę piękne zdjęcia, to nie decyduj się na usługi amatora, za które i tak będziesz musiała zapłacić, a na profesjonalistę, który spełni Twoje oczekiwania. Takie zdjęcia, to pamiątka na całe życie.

janek443

Wysłany: Nie Mar 29, 2020 2:04 pm   

Na weselu mojego przyjaciela był bardzo dobry fotograf https://kadrowaniemarzen.pl . Lepszego fotografa to ja naprawdę nigdzie bym nie znalazł.Nie ma na to szans.

Artetas

Wysłany: Wto Wrz 01, 2020 1:14 pm   

Super zdjęcia z wesela to też zasługa fotobudki. Myśleliście może o takiej atrakcji weselnej? Na stronie http://fotobudazwooda.pl Znajdziecie piękną, drewnianą fotobudkę.

yomen

Wysłany: Pon Wrz 07, 2020 4:57 pm   

O, na pewno na ładny ślub w plenerze warto coś takiego przygotować, bo wtedy zdjęcia wyjdą naprawdę unikatowe i niecodzienne. W sumie mam wiele do powiedzenia na ten temat, ale teraz to w zasadzie ja nie wiem, czy będę się żenić. Mamy mały problem i zobaczymy, czy uda nam się go rozwiązać, czy nie. I jeśli tak, to chętnie się przekonam, co i jak,jak to jest być żoną na pełny etat.

Odpowiedz do tematu