Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Łączenie ASP z pracą
Autor Wiadomość
plamista

Wysłany: Nie Kwi 10, 2016 8:03 pm   Łączenie ASP z pracą

Witam.Mam bardzo ważne pytanie odnośnie łączenia studiów stacjonarnych z pracą (jeśli takowy wątek już był to z góry przepraszam i proszę o przeniesienie).Od jakiegoś czasu maże o tym ,żeby stódiować malarstwo na ASP ale w żadnym wypadku nie moge zrezygnować z pracy :sad: Mieszkam z mama le ona nie zawsze ma stała prace wiec tym bardziej muszę się dokładać do mieszkania.I tu moje pytanie czy istnieje szansa żeby studiować stacjonarnie i pogodzić to z praca na 3/4 etatu??(przy założeniu ,że posiadam oczywiście elastyczny grafik,nie inaczej)Pytam ponieważ innej opcji rodziców nie stać na to ,żeby mnie wesprzeć a moja mama to juz ogóle jest głęboko przeciwna temu uważa ,że to najgorsza rzecz jaka mogę zrobic w życiu całe życie zmarnowane i ,że jestem oderwana całkowicie od rzeczywistości, nawet widok samej sztalugi i farb ja ostatnio głęboko drażni nie mówiac już studiach malarskich i byciu artystką. :sad: Z tąd moje pytanie czy znacie jaką kolwiek osobę w podobnej sytuacji która radzi sobie sama finansowo(zarabiam 1200 na miesiąc ale połowa idzie na opłaty mieszkania) czy tez można liczyć tylko na pomoc rodziców albo stypendia?Biore tez pod uwage UP na wypadek gdyby to było nie możliwe do pogodzenia bo to wychodzi taniej i tam jest mnie zajęc ale to już nie to samo....

plamista

Wysłany: Pon Kwi 11, 2016 8:18 pm   Łączenie ASP z pracą

Widze,ze nikogo nie ma chyba na tym forum :( A szkoda bo nie manm za bardzo z kim porozmawiac na ten temat.

Kurenai 

Wysłany: Pon Sie 29, 2016 8:59 pm   

Mógłby ktoś się wypowiedzieć? Mnie również interesuje ten temat.

Wiewiór 

Wysłany: Wto Sie 30, 2016 2:16 pm   

Spokojnie się da, ja pracuję od 1 roku studiów (zresztą moi znajomi też). Ale na pierwszym i drugim roku trudniej, dużo zajęć od rana do wieczora, choć nie jest to niemożliwe. A i dogadać się można :)

nasiv

Wysłany: Pon Wrz 19, 2016 11:49 am   

pewnie, że się da. Jak to się mówi, dla chcącego nic trudnego...może z tym "nic trudnego" się nie zgodzę, bo wymago to dużo wytrwałości i zachodu, ale nie jest to niemożliwe ;)

olgoa 
olgoa

Wysłany: Wto Sie 08, 2017 12:12 pm   

Jeżeli studia stacjonarne to polecam tylko pracę w weekendy. Ja tak pracowałam i bez problemu mogłam godzić pracę ze studiami. Nie było z tym żadnego problemu.

Mira 

Wysłany: Wto Mar 06, 2018 10:13 pm   

na pierwszym roku zawsze najtrudniej... później to już jakoś idzie połączyć

Odpowiedz do tematu