Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Temat przeprowadzek
Autor Wiadomość
mariola

Wysłany: Pią Lip 27, 2018 10:42 am   Temat przeprowadzek

Zastanawiacie sie w przyszlosci nad przeprowadzka od swoich rodzicow na wlasny kawalek mieszkania? Sprawa nie wyglada tak latwo bo kazdy chcialby miec cos na wlasnosc ale ze wzgledu na brak funduszy trzeba zazwyczaj cos wynajmowac. Szukajac informacji na temat ewentualnej przeprowadzki wypatrzylam ciekawy artykul - https://www.fortis-przepr...ana-mieszkania/ Szczerze to nie zdawalam sobie sprawy iz trzeba spelnic tyle warunkow w tych kwestiach. Jesli ktos sie orientuje jakiej firmie najpewniej bedzie powierzyc taki projekt to piszcie. Z gory dzieki za pomoc w imieniu mojej dobrej kolezanki.

arekmarrek

Wysłany: Śro Sie 01, 2018 12:15 pm   

Sam się przeprowadzałem. Sam zajmowałem się przeniesieniem rzeczy, a nawet remontem w nowym mieszkaniu. Nie jest to łatwe, ale dla chcącego nic trudnego.

mayczak

Wysłany: Czw Sie 02, 2018 8:18 pm   

Ja akurat wychodzę z założenia, że rozsądniej jest skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy przeprowadzkowej, na przykład https://adexim.com.pl/ - nie ma sensu organizować przeprowadzki samodzielnie. Takie jest przynajmniej moje zdanie na ten temat...

Odpowiedz do tematu