Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
grafika niestacjonarnaa jednak stacjonarna?
Autor Wiadomość
homologacja

Wysłany: Sob Mar 11, 2017 1:45 pm   grafika niestacjonarnaa jednak stacjonarna?

hej o co chodzi z tą niestacjonarną grafiką? Jestem osobą pracującą, chciałabym sprawdzić czy udałoby mi się dostać na niestacjonarną grafikę ale z tego co widze, to ta niestacjonarność to tylko z nazwy chyba? Zajęcia zaczynają się juz od 10, wiec dla zwykłego zjadacza chleba, który zarabia na swój byt, są to godziny nieosiągalne, chyba że są to zajecia, ktore można odrabiac w jakis inny sposób? Co mi powiecie na ten temat? Moze ja zbyt sztywno czytam te harmonogramy a może wykładowcy idą na rękę i pozwalają na popołudniowe lub weekendowe zaliczanie porannych zajęć? Czy podobnie jest np z wzornictwem? Dzieki za odp

Wiewiór 

Wysłany: Śro Maj 31, 2017 6:55 am   

Grafika niestacjonarna jest stacjonarna i jest tak nazwana bo jest płatna. Nie ma szans na chodzenie na zajecia w innych terminach. Niektore pracownie pochlaniaja nawet wiecej czasu niz ten wypisany w harmonogramie. Jest tez troche tak, ze w sumie jak juz sie dostaniesz to ciezko wyleciec i sa osoby ktore prawie nie chodza na zajecia i tez zaliczaja bo na koniec cos pokaza (chociaz grafiki warsztatowej nie zrobisz w domu, nie masz pras wkleslodrukowych/litograficznych, kamieni lito itd wiec musisz byc na zajeciach), ale powiedzmy sobie jaki jest sens bycia na studiach jesli sie nic nie robi na nich i jeszcze sie za nie placi? Poza tym widzac prace innych ludzie nawzajem sie mobilizuja, podbijaja pomyslami i wtedy dopiero powstaja bardzo wartosciowe fajne rzeczy, ale to wymaga spedzenia mnostwo czasu nad tym. Nie mniej jednak efekty sa tego warte :)

Odpowiedz do tematu