Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs na projekt tatuażu
Autor Wiadomość
kacperroz

Wysłany: Nie Lip 23, 2017 10:30 pm   Konkurs na projekt tatuażu

Witam.
Mam kilka groszy do wydania na projekt tatuażu jaki bym chciał sobie zrobić w najbliższym czasie. Oczywiście mógłbym poprosić o to profesjonalne studio tatuażu, ale myślę, że naprawdę oryginalny projekt mógłby wyjść spod reki osoby nie związanej z tą branżą.

Może nie jestem milionerem i nie zaproponuję za projekt tatuaż 1000 zł, ale kilka dodatkowych groszy na pewno ucieszy zwycięzce konkursu.

Jeśli chodzi o projekt to chciałbym projekt feniksa z rozłożonymi skrzydłami (może w trakcie lotu) trzymającego lub w jakiś sposób powiązanego z zegarem jako symbol przemijającego czasu.
Sugestie:
Praca w odcieniach szarości lub z małymi kolorowymi akcentami (jak żółty i czerwony, żeby podkreślić, że to feniks a nie przepiórka, czy kruk).
Projekt miałbym wytatuowany na klatce piersiowej, od ramienia do ramienia, gdzie chciałbym żeby się kończyły skrzydła.

Jeśli macie jakieś sugestie, pytania lub wątpliwości proszę piszcie do mnie na forum.
Jeśli faktycznie zgłosi się kilka osób chętnych podam maila gdzie pracę będą mogły być wysyłane.

Pozdrawiam,
Kacper.

barnaba 

Wysłany: Wto Sie 29, 2017 5:00 pm   

Warto też poszukać informacji na ten temat w Internecie.

tweetsup 
tweetsup

Wysłany: Śro Sie 30, 2017 1:34 pm   

nadal aktualne?
ja bym chętnie wysłała coś na maila ;)

Odpowiedz do tematu