Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie szukać w miarę tanich podręczników?
Autor Wiadomość
abramovic65 
abramovic65

Wysłany: Pon Sie 25, 2014 9:31 am   Gdzie szukać w miarę tanich podręczników?

Hej

Gdzie kupujecie podręczniki? Czy może polecacie jakieś księgarnie spod dobrego znaku, marki? Dajcie coś znać w tym temacie.

A może jakieś sprawdzone księgarnie internetowe polecicie? Zna ktoś Ravelo.pl, a może w Empiku, Merlinie czy w Gandalfie?

Proszę o odpowiedź i propozycje :) Chciałbym coś zaoszczędzić a nie przepłacać. Chyba tylko nowe książki wchodzą w grę...

Wiewiór 

Wysłany: Wto Sie 26, 2014 7:55 pm   

Na Allegro jest duzo tanich nowych ksiazek. Nie wiem o jakie podreczniki pytasz, takze trudno cokolwiek doradzic. Bo i w Matrasie sa teraz znizki 20% na podreczniki ale nie wiem czy o to Ci akurat chodzilo? :grin:

Hergon_pl

Wysłany: Wto Paź 14, 2014 2:21 pm   

Nie tylko na allegro bo możesz śmiało rozglądać się także za dobrymi księgarniami internetowymi lub popytać na uczelni,wybór masz naprawdę szeroki,ale generalnie najtaniej jest zamawiać przez internet.

kseniajuszczyk

Wysłany: Pon Gru 24, 2018 3:30 pm   

Popatrz w antykwariatach, tam czasami udaje się coś znaleźć.

Madde 

Wysłany: Czw Sty 31, 2019 12:49 pm   

Ja najczęściej szukam na olx.

kokada

Wysłany: Pią Sie 02, 2019 10:47 am   

Zdecydowanie najłatwiej o dobre okazje na Livro - jest tanio, jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby gdzieś mieli podręcznik w lepszej cenie. A w zasadzie od kilku lat zamawiamy już wyłącznie online. Stacjonarnie to nie ma większego sensu, nie opłaca się - strata czasu i kasy. I tak nigdzie wam nie dadzą taniej.

kasikaa 

Wysłany: Czw Sie 22, 2019 11:20 am   

Jak nie chcesz wydawać kroci na podręczniki to polecam Ci sie zainteresować strona jaką jest https://www.taniaksiazka....towa-a-562.html znajdziesz tutaj bardzo dużo interesujących ofert które z całą pewnością Ci sie bardzo spodobają. Dzięki tej stronie zaoszczędzisz sporo na podręcznikach.

Odpowiedz do tematu