Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Osteoporoza
Autor Wiadomość
mayczak

Wysłany: Śro Lut 27, 2019 8:36 pm   Osteoporoza

Wiele razy słyszałam, że kobiety są bardziej narażone na osteoporozę niż mężczyźni, szczególnie jeśli mają około 60 lat i menopauzę, dlatego wtedy trzeba o siebie jak najbardziej zadbać. W tym miejscu https://carolina.pl/osteoporoza-jest-kobieta/ pomogą Wam zrobić wszystkie badania i będą do Waszej dyspozycji.

Wysłany: Pon Mar 18, 2019 10:14 pm   

Muszę polecić tę stronkę mamie. Jest właśnie w tym wieku i przechodzi okres przekwitania. Często narzeka na ból stawów, bierze suplementy ale z tego co widzę nie są zbyt skuteczne. Dzięki:)

Wydajny199

Wysłany: Pią Mar 22, 2019 1:52 am   

Mnie tam ten temat kompletnie nie obchodzi. Nie mam z tym problemu na szczęście.

Telus

Wysłany: Wto Paź 08, 2019 7:13 am   

Zastanawiam się czy nie byłoby dobrze aby w przypadku takiego schorzenia skonsultował Cie jakiś doświadczony i dobry ortopeda. Moim zdaniem nie ma co czekać i tzreba się z tym koniecznie udać do lekarza

Odpowiedz do tematu