Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymiana walut
Autor Wiadomość
heniutek 

Wysłany: Nie Lut 25, 2018 10:05 pm   Wymiana walut

Wymiana walut - jeszcze jakiś czas temu najrozsądniej było iść do kantoru najbliższego miejscu zamieszkania. A teraz? Teraz na szczęście wystarczy usiąść przed komputerem i wejść na http://www.trejdoo.com/ - jedną z najlepszych platform kantorowych. Szkoda, że jeszcze kilka lat temu takie kantory online nie były tak popularne.

Dzonas23

Wysłany: Pon Cze 04, 2018 12:25 pm   

Dzięki wielkie za ciekawe porady :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)

klesni

Wysłany: Pią Cze 29, 2018 10:40 am   

Ja się niestety niezbyt na tym znam... Nie będę mógł w tym obszarze tematycznym pomóc...

Paul1975

Wysłany: Śro Lip 18, 2018 7:29 am   Do wyboru do koloru

Stron internetowych "porównywarek cenowych" walut ilość jest ogromna. Nadal natomiast warto po zerknięciu na taką stronę wziąć telefon i zadzwonić do 2-3 najlepszych kantorów i spytać jaką cenę mogą nam dziś zaproponować przy kwocie jaką do wymiany posiadamy. Przy większych kwotach może okazać się, że zarobimy kilka ładnych stówek. Powodzenia!:)
.

Wysłany: Czw Gru 13, 2018 9:24 pm   

Jestem zdecydowanie za tym aby korzystać z usług kantorów internetowych:D Nowoczesna forma wymiany walut jaką jest kantor online , to oszczędność czasu i pieniędzy. Ja trafiłam na bardzo praktyczny e-kantor zresztą, transakcje mogę przez całą dobę realizować i swobodnie przekazywać środki na wszystkie konta bankowe- polskie oraz zagraniczne.

Telus

Wysłany: Pią Sty 31, 2020 7:07 pm   

Na pewno jeśli zamierzacie wymieniać waluty online zależy wam na szybko wykonanej transakcji oraz niskim spreadzie. Wszystko to możecie otrzymać bez problemu w Waluteo . Spread na poziomie 1gr znajdziecie własnie tutaj, więc polecam wamn do nich zajrzeć jeśli planujecie wymieniać walutę

Marissa85

Wysłany: Wto Mar 24, 2020 12:21 pm   

Jeżeli chodzi o mnie, to ja korzystam z nowoczesnych usług wielowalutowych online https://cinkciarz.pl/ . Za pośrednictwem serwisu mam możliwość przeprowadzania szybkich transakcji online, które mogę opłacać wygodnymi metodami płatności. Wszystkie transakcje odbywają się za pośrednictwem szyfrowanych połączeń internetowych i są dzięki temu bardzo bezpieczne. Ponadto realizując wymianę walut online, unikam też ryzyka związanego z obrotem gotówką. Szczerze polecam każdemu kantory internetowe.

mela

Wysłany: Sob Cze 20, 2020 5:58 am   

Bardzo dobry ma być też kantor https://pomaranczarnia.pl . Tam też możecie wszystko załatwić komfortowo drogo online, bez żadnych ograniczeń. Zakładacie sobie jedynie konto, przelewacie pieniądze w danej walucie, wymieniacie i z powrotem przesyłacie na swój rachunek. Fajną sprawą jest to, że na bieżąco kursy są aktualizowane i można je śledzić na ich stronie.

Odpowiedz do tematu