Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie zabawki erotyczne
Autor Wiadomość
slon

Wysłany: Nie Wrz 15, 2019 6:28 pm   Jakie zabawki erotyczne

Jakie zabawki erotyczne warto kupować? Co myślicie o https://sexactive.pl/strap-on-penis-na-paskach ? Będzie to ciekawe rozwiązanie do sypialni.

Wysłany: Śro Wrz 18, 2019 9:29 pm   

Myślę, że dla par les to jest ok.

karoanna

Wysłany: Pon Paź 14, 2019 2:06 pm   

Jak najbardziej zgadzam się z poprzednikiem w tym temacie. Według mnie ma on tu stu procentową rację. Nie dorzucę nic więcej.

basiuk

Wysłany: Wto Paź 15, 2019 9:48 pm   

Dla urozmaicenia pożycia intymnego, jeśli jednej i drugiej stronie coś takiego odpowiada to czemu nie. U mnie muszę przyznać, że dużo jeśli chodzi o seks to zmieniła antykoncepcja, belarę mam. To tak działa, że jeśli się ma skuteczne zabezpieczenie to na dużo większą spontaniczność można sobie pozwolić. I seks jest wtedy przychodzi na niego ochota, znacznie częściej.

Papieżyca

Wysłany: Pią Paź 25, 2019 10:43 am   

Albo też warto współżyć w związkach :) Wtedy nie ma obawy o choroby np. Ja się nie boję, gdyż ufam mojemu partnerowi całkowicie. Wiem też, że możemy porozmawiać o naszym życiu uczuciowym i fizycznym. Aktualnie zbieram się do rozmowy z nim o tym, jak osiągnąć orgazm kaskadowy. Czytałam wiele na ten temat i chcę to przeżyć. Wierzę, że to nie tylko wymysł filmowców :) O, tu jest wszystko opisane! https://releve.pl/blog/jak-osiagnac-orgazm-wielokrotny/

kingstonka

Wysłany: Wto Paź 29, 2019 7:18 am   

Dużą popularnością w większych sex shopach cieszy się też taki gadżet jak wibrator króliczek. Warto też wypróbować różnych żeli stymulujących dla par. Mogą dać one naprawdę fajne efekty.

Papieżyca

Wysłany: Pią Lis 08, 2019 11:38 am   

Bawi mnie ta nazwa króliczek :D Inną opcją wydaje mi się szklane dildo Glass Massage Wand. Daje on zupełnie inne wrażenia niż standardowe dildo. Mnie się podoba ta okrągła banieczka, która pieści zupełnie jak żołądź członka.

slon

Wysłany: Czw Lis 14, 2019 10:44 pm   

Dla faceta dobrym rozwiązaniem może okazać się https://sexactive.pl/wieksza-erekcja-potencja . Do tego oczywiście warto kupić jakieś zabawki, też w tym sklepie.

Odpowiedz do tematu