Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Catering Dietetyczny Kraków
Autor Wiadomość
mrj1337

Wysłany: Wto Lip 21, 2020 6:43 am   Catering Dietetyczny Kraków

Catering Dietetyczny Kraków
Od 3 lat mieszkam w najpiękniejszym mieście w Polsce, czyli w Krakowie. Aktualnie jestem na 3 roku studiów, które łącze z pracą, co ogranicza mnie bardzo czasowo, no ale niestety jakoś trzeba sobie poradzić samemu w życiu. Dodatkowo, niezmiennie od 5 lat staram się prowadzić zdrowy tryb życia, przeszedłem na dietę i zacząłem chodzić na siłownię lub uprawiać inny sport co wiąże się z tym, że staram zdrowo się odżywiać, choć nie zawsze mi to wychodzi, oczywiście pod względem braku czasu... Kraków słynny jest z dużej ilości restauracji w których menu to zazwyczaj fast foody, tak też żywiłem się prawie codziennie.

Po jakimś czasie wywnioskowałem, że nie na tym ma polegać dieta. Zacząłem szukać i pytać osób, które mogą mi pomóc w doborze diety lub polecą jakiś catering dietetyczny. Nie ukrywałem, że dieta pudełkowa w Krakowie (oczywiście z odpowiednim menu, bo jestem wybrednym człowiekiem :D ) rozwiązała by mi cały problem.

Tak więc zacząłem na początku szukać w internecie diet z nadzieją, że znajdę jakieś szybkie w przygotowaniu posiłki, lecz na marne. Na szczęście Kraków jest dużym miastem i bez problemu znalazłem odpowiedni Catering Dietetyczny. Najpierw sprawdziłem ilośc zadowolonych klientów oraz opinię i cechował się wysokiej jakości posiłkami - sukces.

Catering oferujący dietę pudełkowa w Krakowie okazał się strzałem w dziesiątkę. Już podczas składania zamówienia wyróżniał się spośród innych cateringów dietetycznych, tym, że to ja wybieram o której porze dnia mają dostarczyć mi catering , szerokim menu i darmową konsultacją z ekspertem w dziedzinie diety. Przez takie drobnostki coraz bardziej podoba mi się Kraków. Szukałem catering dietetyczny Kraków i w kilka minut już miałem zamówioną dietę pudełkową.

Aktualnie jestem juz 4 miesiąc pod opieką ekspertów, które oferuje ten catering dietetyczny. Posiłki są zrobione idealnie, Odpowiednio dobrane kalorie, takie jakie sobie życzyłem. Zero produktów przetworzonych, czyli samo zdrowie. Zadbanie o minerały, witaminy a nawet o taki szczegół jak ładne pudełko, które bez problemowo mogę włożyć np. do torby. Zdecydowanie najlepsza dieta pudełkowa w Krakowie.

Jeśli sami w Google szukacie catering dietetyczny Kraków, kierujcie się tylko na stronę: https://www.catering-dietetyczny-krakow.pl/ przejście na dietę nie jest ciężkie, mają szerokie menu i zdecydowanie zadbają o wasze zdrowie.

KalinaB

Wysłany: Wto Lip 21, 2020 12:34 pm   

Szkoda, że taki drogi ten catering.

margaretka 

Wysłany: Pon Lis 30, 2020 5:20 pm   

A czy ktoś z was może kojarzy firmę https://afterfit-catering.pl/wroclaw ? Bo właśnie ja planuje z ich diety korzystać . Słyszałam, że ich posiłki są zawsze zdrowe i smaczne. No i precyzyjnie ich dieta jest zawsze dopasowana do potrzeb danego klienta.... Zobaczcie sobie na stronie więcej szczegółów na ten temat.

KajkaP 

Wysłany: Pon Gru 28, 2020 5:26 am   

W Krakowie bardzo dobrą firmą, która dostarcza posiłki na cały dzień jest firma Fitomania - http://fitomania.com.pl/ . Ich posiłki są nie tylko smaczne ale także faktycznie dopasowane do potrzeb klienta. Zarówno pod względem kaloryczności jak i rozkładu wartości odżywczych. Posiłki są urozmaicone, dobrze doprawione - nie nudzą i chętnie się je zjada. Dają poczucie sytości na długi czas.

Odpowiedz do tematu